ASSOULINE knyga "Art Life by Sig Bergamin"

1994 m. šią nepriklausomą leidyklą Niujorke įkūrė Prosper ir Martine Assouline. „Assouline“ žinomi dėl savo originalios knygų koncepcijos, apjungiančios puikiai išreikštą grafinį dizainą su patraukliomis temomis. Į eklektišką leidyklos kolekciją įeina daugiau nei 1000 skirtingų pavadinimų knygų apie architektūrą, meną, dizainą, madą, kulinariją, fotografiją ir keliones, kurias parašė savo srities ekspertai.

107,00 €
Su mokesčiais
TIK SALONUOSE
Prekę įsigyti ir apžiūrėti galite šiuose KRISPO salonuose:
  • Vilniaus salonas PLC Panorama / Saltoniškių g. 9 (PLC Panorama)

Architektas ir dizaineris Sig Bergamin gerai žinomas dėl savo eklektiškos vizijos ir gyvybingų prašmatnių interjerų. Nuolat keliaujantis Bergamin mėgsta iš visų kelionių parsivežti lobių – jį įkvepiančių totemų. Be to, jis renka meno kūrinius, o tai irgi matyti visose jo skrupulingai suprojektuotose erdvėse. Čia Varholo, Hirsto ar Lichtenšteino kūriniai susilieja su minimalistiniu ir maksimalistiniu dekoru iš viso pasaulio.

Knygoje pamatysite dvylika gyvybingų interjerų, sukurtų nuo Brazilijos iki Portugalijos. „Art Life“ (lt. Meno gyvenimas) ne tik atskleidžiamas įvairiapusis Bergamin‘o stilius, bet ir jo nepalaužiama meilė menui ir istorijai. Tad galiausiai sukuriamas kaleidoskopiškas įvairiausių interjerų rinkinys, išlaikantis kultūrinį dialogą tarp namų komforto ir viso didžiulio pasaulio.

289562

Panašūs produktai