ASSOULINE knyga "Chanel 3-Book Slipcase"

1994 m. šią nepriklausomą leidyklą Niujorke įkūrė Prosper ir Martine Assouline. „Assouline“ žinomi dėl savo originalios knygų koncepcijos, apjungiančios puikiai išreikštą grafinį dizainą su patraukliomis temomis. Į eklektišką leidyklos kolekciją įeina daugiau nei 1000 skirtingų pavadinimų knygų apie architektūrą, meną, dizainą, madą, kulinariją, fotografiją ir keliones, kurias parašė savo srities ekspertai.

83,00 €
Su mokesčiais
Paskutinė prekė
Prekę įsigyti ir apžiūrėti galite šiuose KRISPO salonuose:
  • Kauno Savanorių pr. salonas / Savanorių pr. 192 C
  • Ozas parduotuvė / Ozo g. 18
  • Vilniaus salonas PLC Panorama / Saltoniškių g. 9 (PLC Panorama)
  • Kauno salonas PC Akropolis / Karaliaus Mindaugo pr. 49 (PC Akropolis)
  • Klaipėdos salonas PC Akropolis / Taikos pr. 61 (PC Akropolis)
  • Vilniaus salonas PC Akropolis / Ozo g. 25 (PC Akropolis)

1994 m. šią nepriklausomą leidyklą Niujorke įkūrė Prosper ir Martine Assouline. „Assouline“ žinomi dėl savo originalios knygų koncepcijos, apjungiančios puikiai išreikštą grafinį dizainą su patraukliomis temomis. Į eklektišką leidyklos kolekciją įeina daugiau nei 1000 skirtingų pavadinimų knygų apie architektūrą, meną, dizainą, madą, kulinariją, fotografiją ir keliones, kurias parašė savo srities profesionalai.

Nepaprastoji, pati save sukūrusi Gabrielle „Coco“ Chanel (Gabrielė „Koko“Šanel) sukėlė revoliuciją savo laiku, išradusi modernią prabangos koncepciją.

Ji pažymėjo 20-tą amžių savo antspaudu, sukūrusi rafinuotą ir kartu nekrentantį į akis naują moterišką siluetą. Ši moderni santūrios prabangos koncepcija ir šiandien klesti dėka kūrybinio Karl Lagerfeld talento. Jis tapo menoišrasdamas jų žymiausius darbus. Visiškai atnaujintoje „Assouline“ trilogijoje atskleidžiama „Chanel“ mados namų dvasia ir palikimas nuo perversmą sukėlusių Coco dizainų iki dabartinių Karlo Lagerfeldo naujovių. Šiame elegantiškame rinkinyje yra trys memuarų tomai, pasakojantys apie perversmą sukėlusį Madmuazelės stilių: „Chanel mada“, „Chanel papuošalai“ ir „Chanel kvepalai“.

235184

Panašūs produktai