ASSOULINE knyga "Flowers: Art & Bouquets"

1994 m. šią nepriklausomą leidyklą Niujorke įkūrė Prosper ir Martine Assouline. „Assouline“ žinomi dėl savo originalios knygų koncepcijos, apjungiančios puikiai išreikštą grafinį dizainą su patraukliomis temomis. Į eklektišką leidyklos kolekciją įeina daugiau nei 1000 skirtingų pavadinimų knygų apie architektūrą, meną, dizainą, madą, kulinariją, fotografiją ir keliones, kurias parašė savo srities ekspertai.

107,00 €
Su mokesčiais
Paskutinė prekė
Prekę įsigyti ir apžiūrėti galite šiuose KRISPO salonuose:
  • Kauno Savanorių pr. salonas / Savanorių pr. 192 C
  • Ozas parduotuvė / Ozo g. 18
  • Vilniaus salonas PLC Panorama / Saltoniškių g. 9 (PLC Panorama)
  • Kauno salonas PLC Mega / Islandijos pl. 32 (PLC Mega)
  • Vilniaus salonas PC Akropolis / Ozo g. 25 (PC Akropolis)
  • Vilniaus salonas Rinktinės g. / Rinktinės g. 38

1994 m. šią nepriklausomą leidyklą Niujorke įkūrė Prosper ir Martine Assouline. „Assouline“ žinomi dėl savo originalios knygų koncepcijos, apjungiančios puikiai išreikštą grafinį dizainą su patraukliomis temomis. Į eklektišką leidyklos kolekciją įeina daugiau nei 1000 skirtingų pavadinimų knygų apie architektūrą, meną, dizainą, madą, kulinariją, fotografiją ir keliones, kurias parašė savo srities profesionalai.

Tiek vienas trapus žiedas paprastoje skaidrioje vazoje, tiek nuostabi ir didelė spalvingų žiedų puokštė puikiai pabrėžia atmosferą ir kaip niekas kitas praskaidrina nuotaiką. Jau daug amžių gėlių grožis įkvepia dailininkus, dizainerius, poetus ir nesuskaitomą daugybę kitų kūrėjų: XVII amžius olandų meistrus, tokius impresionistus kaip Manė ar Van Gogas, fotografą Robert Mapplethorpe, botanikos iliustratorių Georg Dionysius Ehret ir net nepakartojamą Andy Warhol. Knygoje „Gėlės: menas ir puokštės“ rasite daug nuostabių gėlių vaizdų ir jų interpretacijų, pateikiamų, naudojant skirtingas menines priemones skirtingais laikotarpiais. Šiame nuostabiame rinkinyje rašytojas apie dizainą Sixtine Dubly pristato gėlių dizaino kroniką ir stulbinamus daugiau nei keturiasdešimties šiuolaikinių floros menininkų iš Londono, Paryžiaus ir Niujorkodarbus (nuo minimalistinių iki labai detalizuotų). Prieš skaitytojo akis skleidžiasinuostabūs ir nepakartojami žiedai.

285144

Panašūs produktai