ASSOULINE knyga "Palm Beach"

1994 m. šią nepriklausomą leidyklą Niujorke įkūrė Prosper ir Martine Assouline. „Assouline“ žinomi dėl savo originalios knygų koncepcijos, apjungiančios puikiai išreikštą grafinį dizainą su patraukliomis temomis. Į eklektišką leidyklos kolekciją įeina daugiau nei 1000 skirtingų pavadinimų knygų apie architektūrą, meną, dizainą, madą, kulinariją, fotografiją ir keliones, kurias parašė savo srities ekspertai.

105,00 €
Su mokesčiais
Paskutinė prekė
Prekę įsigyti ir apžiūrėti galite šiuose KRISPO salonuose:
  • Kauno Savanorių pr. salonas / Savanorių pr. 192 C
  • Kauno salonas PC Akropolis / Karaliaus Mindaugo pr. 49 (PC Akropolis)

1994 m. šią nepriklausomą leidyklą Niujorke įkūrė Prosper ir Martine Assouline. „Assouline“ žinomi dėl savo originalios knygų koncepcijos, apjungiančios puikiai išreikštą grafinį dizainą su patraukliomis temomis. Į eklektišką leidyklos kolekciją įeina daugiau nei 1000 skirtingų pavadinimų knygų apie architektūrą, meną, dizainą, madą, kulinariją, fotografiją ir keliones, kurias parašė savo srities profesionalai.

1900-ųjų pradžioje tuometinis naftos baronas Henry Morrison Flagler susidomėjo pietiniu Floridos krantu, kur pradėjo kurti išskirtinį kurortą. Nutiesęs geležinkelį, palengvinusį patekimą į teritoriją, jis pastatė du viešbučius, tikėdamasis, kad į šią vietą atsikraustys Amerikos aristokratija. Ši kukli bendruomenė išsivystė į puikiai žinomą vietovę, kur lankosi britų karališkoji šeima, Amerikos kino žvaigždės ir kur savo namus toli nuo namų įsikuria kai kurios iš svarbiausių šalies šeimų. Šio šimtmečio metu Palm Byčas tapo žinomas kaip prabangi priebėga, kur senojo pasaulio žavesys dera su naujojo pasauliorafinuotumu.

Šiame puikiame leidinyje po Palm Byčą mus lydi ilgametė jo gyventoja ir socialinė figūra Aerin Lauder. Su ja lankomės jos mėgstamuose restoranuose „Nandos“, „Renatos“, žymiuose namuose „La Follia“ ir „Villa Artemis“, praeiname pro elitines parduotuves Worth aveniu ir grožimės nuostabiais pasivaikščiojimui skirtais takais aplink Worth ežerą, tuo pačiu metu klausydamiesi istorijų ir stebėdami Palm Byčo veidu tapusius žmones ir vietas.

288626