PANPURI

Aktyvūs filtrai

PANPURI namų kvapų difuzorius „Andaman Sails“ 100 ml.

76,00 €

PANPURI "Andaman Sails" namų kvapų difuzorius įkvėptas Tailando Andamanų jūros ir pavadinta jos vardu, „Andaman Sails“ kviečia į kėlionę pajūriu. Žalioji arbata susipynusi su bergamotės natomis, muskato riešutais ir nuostabiuoju saldalmedžiu. Rinkinyje rasite: - Stiklinį butelį. - Kvapo buteliuką. - 10 ratano lazdelių.

PANPURI namų kvapų difuzorius „Red Moon“ 100 ml.

76,00 €

PANPURI namų kvapų difuzorius "Red Moon" švelnus raudonų uogų, apelsinmedžio žiedų ir baltojo muskuso kvapas primena malonius vakarus Tolimuosiuose Rytuose, einant takais, virš kurių šviečia japoniški žibintai. Pagaminta iš 100% natūralių eterinių aliejų. Rinkinyje rasite: - Stiklinį butelį. - Kvapo buteliuką. - 10 ratano lazdelių.

PANPURI namų kvapų difuzorius „Bagan Dawn“ 100 ml.

76,00 €

PANPURI "Bagan Down" gaivus ir rytietiškai saldus bazilikas, žiupsnelis žalios arbatos bei rūgšti citrina su apelsinu sužadins žaliuojančių Mandalajaus lygumų vaizdus su šimtais iškylančių šventyklų. Pagaminta iš 100% natūralių eterinių aliejų. Rinkinyje rasite: - Stiklinį butelį. - Kvapo buteliuką. - 10 ratano lazdelių.

PANPURI namų kvapų difuzorius „Leather Hours“ 100 ml.

76,00 €

PANPURI "Leather Hours" intensyvus kalendros, degmedžio ir apelsino aromatas susilieja su ryškiu tongapupių, ambros ir santalo aromatu ir kelias valandas erdvėje išlieka dūmus primenantis kvapas. Pagaminta iš 100% natūralių eterinių aliejų. Rinkinyje rasite: - Stiklinį butelį. - Kvapo buteliuką. - 10 ratano lazdelių.