Istorija

„Krispo“ istorija prasidėjo vienuose namuose, kuriuose vykdavo daug pokalbių: apie žmones, kūrybą, erdvę, apie kvapus... Šiuose namuose buvo kalbama, kad kvapai turi ypač daug galių – jie kuria nuotaiką, įvaizdį, aštrina prisiminimus, leidžia keliauti mintimis – tik dar ne visi tai žino. Išmokti įkvėpti, pajausti bei pamilti skirtingus aromatus yra menas, o namuose, kuriuose prasidėjo „Krispo“ istorija, tai visuomet buvo labai vertinama.

Kvapai

Šių namų šeimininkai – Kristina ir Povilas – pokalbius apie kvapus pratęsė keliaudami. Taip jie susipažino su kitais šio meno mylėtojais ir tikrais savo srities profesionalais. Ispanijoje, Italijoje ir kitose Europos šalyse savo išskirtinius kvapų namus įkūrę žmonės papasakojo savo istorijas, pasidalino ilgametėmis kvapų gamybos tradicijomis... Neretai tai buvo šeimų verslai, perduodantys žinias ir patirtį iš kartos į kartą, iš rankų į rankas... Kvapai jiems – tarsi meno kūriniai, kuriems jie paskiria visą savo gyvenimą. Dėl kokybės negali būti daromas joks kompromisas – kokybė turi būti geriausia, nekintanti, pagardinta paslaptingomis tradicijomis bei inovatyvumo prieskoniais. Įkvėpti kvapų kūrėjų, „Krispo“ šeimininkai irgi entuziastingai nėrė į svaiginantį kvapų pasaulį.

Kruopščiai atrinkti kvapai

Po pokalbių, išaugusių į draugystę, kruopščiai atrinkti kvapai pasiekė Lietuvą ir toliau čia keliauja tik iš puikiai pažįstamų kvapų gamintojų rankų. Todėl visi „Krispo“ parduotuvėse gali jaustis užtikrinti – čia nerasite nei vieno atsitiktinai patekusio buteliuko, dėl kurio kokybės galima būtų suabejoti.

Įkvėpimas

„Krispo“ kvapų namuose drąsiai eksperimentuokite, atraskite savo kvapus-palydovus, pasitinkančius vos pabudus ir lydėsiančius iki vėlaus vakaro. Pradėkite dieną, išlipdami iš kvepiančių patalų, panirkite į nosį maloniai kutenančius vonios priemonių aromatus ir pereikite prie darbų, uosdami kiekvienai darbo vietai specialiai pritaikytą kvapą... o galbūt pasimėgaukite poilsiu specialiai Jums parinktais kvapais dvelkiančioje namų erdvėje, kad ir Jūsų namai įkvėptų įvairiausiems pokalbiams – apie žmones, kūrybą, prisiminimus ar būsimus iššūkius.

„Krispo”– tai menas įkvėpti.