ASSOULINE knyga "Dior by Marc Bohan"

218,00 €
Su mokesčiais
TIK SALONUOSE
Prekę įsigyti ir apžiūrėti galite šiuose KRISPO salonuose:
  • Ozas parduotuvė / Ozo g. 18
  • Vilniaus salonas PLC Panorama / Saltoniškių g. 9 (PLC Panorama)
  • Kauno salonas PC Akropolis / Karaliaus Mindaugo pr. 49 (PC Akropolis)
  • Klaipėdos salonas PC Akropolis / Taikos pr. 61 (PC Akropolis)
  • Kauno salonas PLC Mega / Islandijos pl. 32 (PLC Mega)
  • Vilniaus salonas PC Akropolis / Ozo g. 25 (PC Akropolis)
  • Vilniaus salonas Rinktinės g. / Rinktinės g. 38

Iš visų didžiųjų Paryžiaus mados namų Dior turbūt yra geriausiai žinomi ir prestižiškiausi mados namai, įkūnijantys didingą Kristiano (Christian Dior) moteriškumo viziją. Netikėtai pasitraukus Ivui San Loranui (Yves Saint Laurent), švelni Marko Bohano (Marc Bohan) elegancija grąžino Dior prie jo pradinių švelnių, moteriškų siluetų, patinkančių moterims iš viso pasaulio, pradedant Amerikos aukštuomenės atstovėmis ir tarptautinėmis įžymybėmis ir baigiant karališkaisiais asmeninis.

„Dior by Marc Bohan“ – tai trečias beprecedentinės knygų serijos, skirtos mados namų dizaineriams, tomas. Tai rinkinys, kuriame rasite labiausiai įsimintinus aukštosios mados kūrinius, sukurtus ir pagamintus žymiuosiuose Dior namuose nuo pat jų veiklos pradžios. Šie mados lobiai, gerai saugomi svarbiausiuose pasaulio muziejuose ir įstaigose, buvo nufotografuoti ir įtraukti į šią nepakeičiamą kolekciją.

Knygoje rasite originalių Laziz Hamani nuotraukų ir reikšmingiausius Marko Bohano aukštosios mados kūrinius, sukurtus Dior namams nuo 1961 m. pavasario „Slim Line“ (Lieknų linijų) kolekcijos iki 1989 m. pavasario „Indijos metų“ (Year of India) kolekcijos. Mados žurnalistas Jérôme Hanover pateikia pasakojimus ir anekdotus apie atrinktus kūrinius, pristato įžvalgas apie Bohano įkvėpimą ir įtaką, darytą beveik trisdešimt metų, kuriant Dior namams. 

286240

Panašūs produktai