ASSOULINE knyga "Lee"

1994 m. šią nepriklausomą leidyklą Niujorke įkūrė Prosper ir Martine Assouline. „Assouline“ žinomi dėl savo originalios knygų koncepcijos, apjungiančios puikiai išreikštą grafinį dizainą su patraukliomis temomis. Į eklektišką leidyklos kolekciją įeina daugiau nei 1000 skirtingų pavadinimų knygų apie architektūrą, meną, dizainą, madą, kulinariją, fotografiją ir keliones, kurias parašė savo srities ekspertai.

55,00 €
Su mokesčiais
Paskutinė prekė
Prekę įsigyti ir apžiūrėti galite šiuose KRISPO salonuose:
  • Kauno Savanorių pr. salonas / Savanorių pr. 192 C
  • Vilniaus salonas PLC Panorama / Saltoniškių g. 9 (PLC Panorama)
  • Kauno salonas PC Akropolis / Karaliaus Mindaugo pr. 49 (PC Akropolis)

1994 m. šią nepriklausomą leidyklą Niujorke įkūrė Prosper ir Martine Assouline. „Assouline“ žinomi dėl savo originalios knygų koncepcijos, apjungiančios puikiai išreikštą grafinį dizainą su patraukliomis temomis. Į eklektišką leidyklos kolekciją įeina daugiau nei 1000 skirtingų pavadinimų knygų apie architektūrą, meną, dizainą, madą, kulinariją, fotografiją ir keliones, kurias parašė savo srities profesionalai.

Pradėjusi nuo savo pirmos „Assouline“ leistos ir bestseleriu tapusios knygos „Happy Times“ (Laimingi laikai), Lee Radziwill tęsia spalvingą kelionę labai lauktos „Lee“ link. Ieškodama privatumo ir laisvės labai viešame gyvenime, Radziwill dalinasi savo unikalia perspektyva į istoriją, prisimindama draugystę su daug kultūrinių, jos gyvenimą paveikusių veikėjų nuo Rudolfo Nurejevo iki Trumano Kapotės. Knygoje „Lee“ pasakojami linksmi nutikimai ir pateikiamos asmeninės nuotraukos, atskleidžiančios Radziwill prisiminimus apie žmones, atvėrusius jei intelektines ir emocines duris į savo pasaulį.

284697