David Mallett apimties ir elastingumo suteikiantis purškiklis "No.2 Le Volume" 150 ml

„David Mallett“ prancūziški plaukų priežiūros produktai išsiskiria aukščiausia kokybe, techninėmis naujovėmis ir kitais pranašumais prabangos prekių rinkoje. Gaminant produktus, didžiausias dėmesys skiriamas trims pagrindiniams plaukų aspektams: DRĖKINIMUI, APIMČIAI ir SPALVAI.

,,David Mallett“ produktai buvo sukurti, atsižvelgiant į menkiausius salono klientų išreikštus poreikius. Jie žinomi dėl lengvo naudojimo ir išskirtinių savybių, leidžiančių pasiekti geriausius galimus rezultatus.

Tikslas buvo sukurti rinktinį aukščiausios kokybės produktą, kuris drėkintų plaukus, jų neapsunkindamas, ir leistų išsaugoti švelnią plauko struktūrą, jo neperkaitinant ir neapkraunant pernelyg dideliu kiekiu šukuosenų formavimo priemonių.

37,00 €
Su mokesčiais
Paskutinė prekė

Švelnus žaliosios arbatos kvapas.

Plaukų tipas: ploni ir lygūs.

Pagrindinė sudėtinė dalis: Nori japoniški raudonieji dumbliai: daug baltymų, vitaminų A, C ir B12 bei mikroelementų.

Patarimai: sumaišius su serumu plaukams, džiovintuvu išdžiovinti plaukai taps švelnūs ir šilkiniai.

Norėdami suteikti plaukams įspūdingą apimtį, užpurkškite purškiklį Nr. 2 ir švelniai masažuodami, pakelkite plaukus nuo šaknų.

Prieš naudodami džiovintuvą ar formuodami šukuoseną, nusausinkite plaukus, palenkę galvą žemyn.

Kaip naudoti: papurkškite ant išplautų, rankšluosčiu nusausintų plaukų šaknų. Gerai iššukuokite, kad priemonė tolygiai pasiskirstytų. Neskalaukite! Norėdami pakelti plaukus nuo šaknų, švelniai pamasažuokite galvos odą. Nusausinkite plaukus, palenkę galvą žemyn, išdžiovinkite džiovintuve ir formuokite šukuoseną. Vėl šiek tiek užpurkškite ant suformuotos šukuosenos. Taip šukuosena geriau išsilaikys.

Nauda:

Sustiprina ir atgaivina plaukus

Atstato pažeistus plaukus

Suteikia elastingumo ir apimties

Kovoja su statine elektra

Puiki kasdieninė procedūra ploniems ir gležniems plaukams; suteikia apimties ir kerintį bet kokios šukuosenos vaizdą.

241127

Duomenų lapas

Talpa
150 ml