David Mallett DM027 maitinantis ir žvilgesio suteikiantis serumas plaukams 50 ml

„David Mallett“ prancūziški plaukų priežiūros produktai išsiskiria aukščiausia kokybe, techninėmis naujovėmis ir kitais pranašumais prabangos prekių rinkoje. Gaminant produktus, didžiausias dėmesys skiriamas trims pagrindiniams plaukų aspektams: DRĖKINIMUI, APIMČIAI ir SPALVAI.

,,David Mallett“ produktai buvo sukurti, atsižvelgiant į menkiausius salono klientų išreikštus poreikius. Jie žinomi dėl lengvo naudojimo ir išskirtinių savybių, leidžiančių pasiekti geriausius galimus rezultatus.

Tikslas buvo sukurti rinktinį aukščiausios kokybės produktą, kuris drėkintų plaukus, jų neapsunkindamas, ir leistų išsaugoti švelnią plauko struktūrą, jo neperkaitinant ir neapkraunant pernelyg dideliu kiekiu šukuosenų formavimo priemonių.

63,00 €
Su mokesčiais
Paskutinė prekė

Bekvapis.

Plaukų tipas: nuo normalių iki labai sausų plaukų.

Pagrindinė sudėtinė dalis: Makadamijų aliejus: jame gausu palmitoleino rūgščių, atgaivinančių gyvybingumą ir drėgmę praradusius plaukus. OMEGA-7 riebioji rūgštis suglotnina ir užsandarina plauko kutikulę, jį drėkina ir maitina. Jis saugo plauką iš vidaus, suteikia jam gyvybingumo ir natūralų, šilkinį žvilgesį.

Patarimai: natūralių garbanų pataisymui arba sausiems plaukams: tepkite serumą plaukams Nr. DM027 rankomis pagal nurodymus, suskirstykite plaukus į 3-4 dideles sruogas. Gerai apsukite sruogas apie pirštus ir pakaitinkite kiekvieną sruogą džiovintuve po kelias sekundes. Pirštais suteikite plaukams stilingą, bet natūraliai atrodantį vaizdą.

Paplūdimiui: dažnai tepkite serumą plaukams Nr. DM027 ant visų plaukų, kad apsaugotumėte juos nuo jūros vandens ar baseino chloro.

Delne sumaišytas su purškikliu Nr. 2 „LE VOLUME“, jis tiesiog stebuklingai paveikia plaukus. Plaukai tampa tankesniais ir žvilgesniais.

Kaip naudoti: normaliems plaukams reikia 2-3 spustelėjimų (sausiems 4-6 spustelėjimų). Plaukų galiukais užtepkite serumą ant viso rankšluosčiu nusausintų plaukų ilgio. Išdžiovinkite džiovintuvu arba palikite džiūti natūraliai.

Nauda:

Maitina

Išlygina arba paryškina garbanas

Suteikia žvilgesio ir išnarplioja

Suteikia tekstūros

241196

Duomenų lapas

Talpa
50 ml