ASSOULINE knyga "Dressing of the Dark"

1994 m. šią nepriklausomą leidyklą Niujorke įkūrė Prosper ir Martine Assouline. „Assouline“ žinomi dėl savo originalios knygų koncepcijos, apjungiančios puikiai išreikštą grafinį dizainą su patraukliomis temomis. Į eklektišką leidyklos kolekciją įeina daugiau nei 1000 skirtingų pavadinimų knygų apie architektūrą, meną, dizainą, madą, kulinariją, fotografiją ir keliones, kurias parašė savo srities ekspertai.

55,00 €
Su mokesčiais
TIK SALONUOSE
Prekę įsigyti ir apžiūrėti galite šiuose KRISPO salonuose:
  • Kauno salonas PLC Mega / Islandijos pl. 32 (PLC Mega)

1994 m. šią nepriklausomą leidyklą Niujorke įkūrė Prosper ir Martine Assouline. „Assouline“ žinomi dėl savo originalios knygų koncepcijos, apjungiančios puikiai išreikštą grafinį dizainą su patraukliomis temomis. Į eklektišką leidyklos kolekciją įeina daugiau nei 1000 skirtingų pavadinimų knygų apie architektūrą, meną, dizainą, madą, kulinariją, fotografiją ir keliones, kurias parašė savo srities profesionalai.

Kinas – paskutinis mados įkvėpimo šaltinis. Knygoje „Apranga vakarui: nuo sidabrinio ekrano iki raudono kilimo“ įžymybių stilistė Kate Young, įkvėpimąaptinkanti įsimintinose filmų akimirkose apie madą, demonstruoja įtakingiausius ir sėkmingiausius visų laikų vakarinės aprangos modelius. Savo pirmoje knygoje Young siūlo neįkainojamas įžvalgas apie tai, kodėl atitinkami mados deriniai buvo tokie tinkami ir gali būti pakartoti ypatingam vakarui ir šiandien. Knyga padalinta pagal penkias pagrindines vakarinės aprangos kategorijas, kurias turėtų žinoti kiekviena vakarui besirengianti moteris: kokteilinė suknelė, seksuali apranga, juoda suknelė, naujausia mada ir formalus „black tie“ aprangos kodas. Young primena tokius neužmirštamus reginius kaip Elizabeth Taylor su balta šifoninio šilko suknele filme „Katė ant įkaitusio skardinio stogo“, Julia Roberts su nepamirštama raudona suknele filme „Graži moteris“ ar Keira Knightley su nepakartojama smaragdine suknele filme „Atpirkimas“. Kartu knygoje pateikiami patarimai, ką būtina turėti ir kas dera vakarui, tad ji taps nepamainoma bet kuriai vakarui besiruošiančiai moteriai.

282594

Panašūs produktai