MYF "Trys viename" šveičiamoji ir valomoji kaukė 90 ml

MY FRAGNANCES odos linijos išskirtinumas – tai senų amatininkų tradicijų ir tipinės itališkos dizaino kultūros derinys. Moksliniais tyrimais patvirtintos ir naujomis technologijomis ištobulintos produktų formulės kuria kokybišką ir efektyvų veido priežiūros ritualą. MY FRAGNANCES produkcija yra sukurta pasitelkiant vertingus aliejus ir aktyviąsias medžiagas, kurios rūpinasi skirtingų tipų oda ir ją praturtina gausybe naudingų vitaminų. Nedidelė MYF veido odos linija siūlo svarbiausias priemones lengvai kasdienei veido priežiūros rutinai.

32,00 €
Su mokesčiais
Paskutinė prekė
Prekę įsigyti ir apžiūrėti galite šiuose KRISPO salonuose:
  • Kauno Savanorių pr. salonas / Savanorių pr. 192 C
  • Vilniaus salonas PLC Panorama / Saltoniškių g. 9 (PLC Panorama)
  • Kauno salonas PC Akropolis / Karaliaus Mindaugo pr. 49 (PC Akropolis)
  • Klaipėdos salonas PC Akropolis / Taikos pr. 61 (PC Akropolis)
  • Kauno salonas PLC Mega / Islandijos pl. 32 (PLC Mega)
  • Klaipėdos Liepų salonas / Liepų g. 22
  • Kauno Beauty care salonas PC Akropolis / Karaliaus Mindaugo pr, 49 (PC Akropolis)

 „Trys viename“ šveičiamoji ir valomoji kaukė – tai trejopo poveikio priemonė normaliai ir riebiai odai. Kaukės sudėtyje esantys natūralūs ingredientai veikia odą kaip švelnus valomasis kremas-gelis, šveitiklis ir kaukė, tad priemonė yra praktiškas sprendimas keliaujantiems bei taupantiems laiką. Kaukės sudėtyje esanti hialurono rūgštis rūpinasi odos elastingumu, o ryžių krakmolas ir biologinis argano aliejus ją švelnina ir drėkina. Alyvuogių branduolių milteliuose gausu vitaminų E ir A,  kurie skaistina ir lyginą odą, be to mažina uždegimus ir apsaugo nuo kenksmingų išorinių aplinkos veiksnių. Biologinės alavijų sultys ir taukmedžio sviestas prisideda prie gilaus odos maitinimo ir drėkinimo, tuo tarpu sojų aliejus pasižymi stipriomis antioksidacinėmis savybėmis. 

„Trys viename“ priemonės naudojimas:

Kaukė: palikite 5 - 6 minutėms, o tada gausiai nuplaukite vandeniu. Naudokite 2-3 kartus per savaitę.

Šveitiklis: kasdien tepkite ant veido odos ir įmasažuokite sukamaisiais judesiais. Nuplaukite šiltu vandeniu.

Valiklis: kasdien tepkite ant šiek tiek drėgnos veido odos, švelniai įmasažuokite ir nuplaukite.

 MY FRAGNANCES odos linijos išskirtinumas – tai senų amatininkų tradicijų ir tipinės itališkos dizaino kultūros derinys. Moksliniais tyrimais patvirtintos ir naujomis technologijomis ištobulintos produktų formulės kuria kokybišką ir efektyvų veido priežiūros ritualą. MY FRAGNANCES produkcija yra sukurta pasitelkiant vertingus aliejus ir aktyviąsias medžiagas, kurios rūpinasi skirtingų tipų oda ir ją praturtina gausybe naudingų vitaminų. Nedidelė MYF veido odos linija siūlo svarbiausias priemones lengvai kasdienei veido priežiūros rutinai.

445148

Duomenų lapas

Talpa
90 ml