"Laundress" stiklų ir veidrodžių valiklis 475 ml

THE LAUNDRESS – tai meno gyventi įkvėpta ir mokslu paremta ekologiška skalbimo ir namų valymo priemonių linija, sukurta Niujorke. Dviejų draugių, o vėliau ir bendraįkūrėjų, Lindsey Wieber ir Gwen Whiting, prekinis ženklas gimė iš noro palengvinti kasdienius namų ruošos darbus ir išsaugoti pradinę audinių kokybę. THE LAUNDRESS produkcija orientuojasi į gamtai ir žmogui saugias sudėtines dalis, tad sudėtyje nerasite baliklių, dažiklių, sulfatų, fosfatų ir chloro. Be to, produktai gaminami naudojant atsinaujinančius išteklius bei nėra testuojami su gyvūnais. THE LAUNDRESS kolekcija yra praturtinta fermentais, kurie veiksmingai atpažįsta ir pašalina skirtingas dėmes, o natūrali optinė šviesinamoji medžiaga veikia kaip nekenksminga alternatyva balikliui. 

20,00 €
Su mokesčiais

Prekę įsigyti ir apžiūrėti galite šiuose KRISPO salonuose:
  • Kauno Savanorių pr. salonas / Savanorių pr. 192 C
  • Vilniaus salonas PLC Panorama / Saltoniškių g. 9 (PLC Panorama)
  • Kauno salonas PC Akropolis / Karaliaus Mindaugo pr. 49 (PC Akropolis)
  • Klaipėdos salonas PC Akropolis / Taikos pr. 61 (PC Akropolis)
  • Kauno salonas PLC Mega / Islandijos pl. 32 (PLC Mega)
  • Klaipėdos Liepų salonas / Liepų g. 22
  • Vilniaus salonas PC Akropolis / Ozo g. 25 (PC Akropolis)

STIKLO IR VEIDRODŽIŲ VALIKLIS – tai didelės koncentracijos aktyviųjų medžiagų ir augalinės sudėties priemonė blizgantiems ir švariems paviršiams. Šis bekvapis valiklis efektyviai nuvalo riebalus, dulkes, purvą ir piršto antspaudus, nepalikdamas ruožų ir priemonės likučių. Naudokite veidrodžiams, langų stiklams ir įvairiems stikliniams paviršiams.

Naudojimas: laikydamiesi atstumo, užpurškite valiklio ant stiklinio paviršiaus ar veidrodžio. Nušluostykite popieriniu rankšluosčiu arba skudurėliu be pūkelių.

H-07

Duomenų lapas

Talpa
475 ml

Panašūs produktai