"Locherber" aromaterapinė dušo želė "ARCTIC" 200 ml

LOCHERBER kosmetikos linija – tai natūraliais principais sukurti produktai, kuriuose slypinti gamtos energija gaivina ne tik odą, bet ir sielą. Aukštos kokybės ingredientai ir griežti produktų standartai aukština sveikos odos žavesį ir gerą savijautą bei apjungia proto, širdies ir sielos darnos filosofiją.

20,00 €
Su mokesčiais
Prekę įsigyti ir apžiūrėti galite šiuose KRISPO salonuose:
  • Kauno Savanorių pr. salonas / Savanorių pr. 192 C
  • Vilniaus salonas PLC Panorama / Saltoniškių g. 9 (PLC Panorama)
  • Kauno salonas PC Akropolis / Karaliaus Mindaugo pr. 49 (PC Akropolis)
  • Klaipėdos salonas PC Akropolis / Taikos pr. 61 (PC Akropolis)
  • Kauno salonas PLC Mega / Islandijos pl. 32 (PLC Mega)

LOCHERBER arktinis aromaterapinis aliejus voniai -  tai rinktinių eterinių aliejų rinkinys atpalaiduojančioms kasdienėms procedūroms. Sudėtyje esantys natūralūs ingredientai, tokie kaip kalninės arnikos, baltojo beržo, žaliųjų midijų ekstraktai bei pipirmėtės, saldžiojo apelsinio ir citrinos žievelių, levandų ir čiobrelių eteriniai aliejai, prisideda prie stangrios ir gyvybingos odos atkūrimo. Ši priemonė giliai sudrėkins, pamaitins ir nuramins odą, be to atpalaiduos svaiginančiu miško aromatu. Aliejų galite įpilti į šilto vandens vonią arba tepti tiesiog ant kūno - priemonę švelniai įtrinkite, o tuomet nepamirškite nuplauti.

LOCHERBER kosmetikos linija – tai natūraliais principais sukurti produktai, kuriuose slypinti gamtos energija gaivina ne tik odą, bet ir sielą. Aukštos kokybės ingredientai ir griežti produktų standartai aukština sveikos odos žavesį ir gerą savijautą bei apjungia proto, širdies ir sielos darnos filosofiją.

090121

Duomenų lapas

Talpa
200 ml