Pagrindinis

Produktų sąrašas pagal prekės ženklą Krispo

„Krispo“ istorija prasidėjo vienuose namuose, kuriuose vykdavo daug pokalbių: apie žmones, kūrybą, erdvę, apie kvapus... Šiuose namuose buvo kalbama, kad kvapai turi ypač daug galių – jie kuria nuotaiką, įvaizdį, aštrina prisiminimus, leidžia keliauti mintimis – tik dar ne visi tai žino. Išmokti įkvėpti, pajausti bei pamilti skirtingus aromatus yra menas, o namuose, kuriuose prasidėjo „Krispo“ istorija, tai visuomet buvo labai vertinama.

Su kvapais dirbdami jau 10 metų ir žinodami klientų poreikius bei mylimiausius kvapus, sukūrėme bestseleriais jau tapusius automobilių kvapus ir kokybiškas ratano lazdeles namų kvapų difuzoriams. 

KRISPO automobilio kvapas "Tobacco & Honey"

8,00 €

KRISPO automobilio kvapas „Tobacco & Honey“ Speciali guminė medžiaga, išlaikanti ir skleidžianti kvapą automobilyje, pagražinta iškiliu KRISPO logotipu.  Kvapų natos - bergamotė, medus, kokosas, tabakas, gvazdikėliai, gintaras.

KRISPO automobilio kvapas "Soft Cashmere"

8,00 €

KRISPO automobilio kvapas „Soft Cashmere“ Speciali guminė medžiaga, išlaikanti ir skleidžianti kvapą automobilyje, pagražinta iškiliu KRISPO logotipu.  Kvapų natos - Maroko jazminas, juodmedis, vanilė, pačiulis, muskusas, ambra, sandalmedis.

KRISPO automobilio kvapas "Glass of Wine"

8,00 €

KRISPO automobilio kvapas „Glass of Wine“ Speciali guminė medžiaga, išlaikanti ir skleidžianti kvapą automobilyje, pagražinta iškiliu KRISPO logotipu.  Kvapų natos - juodieji serbentai, vynuogės, raudonieji serbentai, apelsinas, avietės, vanilė, kedras.