Filtruoti pagal

Kategorijos

Kategorijos

Kaina

Kaina

  • 3,00 € - 10,00 €

Produktų sąrašas pagal prekės ženklą Krispo

„Krispo“ istorija prasidėjo vienuose namuose, kuriuose vykdavo daug pokalbių: apie žmones, kūrybą, erdvę, apie kvapus... Šiuose namuose buvo kalbama, kad kvapai turi ypač daug galių – jie kuria nuotaiką, įvaizdį, aštrina prisiminimus, leidžia keliauti mintimis – tik dar ne visi tai žino. Išmokti įkvėpti, pajausti bei pamilti skirtingus aromatus yra menas, o namuose, kuriuose prasidėjo „Krispo“ istorija, tai visuomet buvo labai vertinama.

Su kvapais dirbdami jau 10 metų ir žinodami klientų poreikius bei mylimiausius kvapus, sukūrėme bestseleriais jau tapusius automobilių kvapus ir kokybiškas ratano lazdeles namų kvapų difuzoriams. 

Aktyvūs filtrai

KRISPO automobilio kvapas „Tobacco & Honey“

9,00 €

KRISPO pakabinamas kvapas „Tobacco & Honey“ puikiai tinka naudoti automobilyje, spintoje ar lagamine. Speciali guminė medžiaga, išlaikanti ir skleidžianti kvapą automobilyje, pagražinta iškiliu KRISPO logotipu.  Kvapų natos - bergamotė, medus, kokosas, tabakas, gvazdikėliai, gintaras.

KRISPO automobilio kvapas „Velvet Vanilla“

9,00 €

KRISPO pakabinamas kvapas „Velvet Vanilla“ puikiai tinka naudoti automobilyje, spintoje ar lagamine. Speciali guminė medžiaga, išlaikanti ir skleidžianti kvapą automobilyje, pagražinta iškiliu KRISPO logotipu.  Kvapų natos - kokosas, orchidėjos, kakava, Madagaskaro vanilė.

KRISPO automobilio kvapas „Soft Cashmere“

9,00 €

KRISPO pakabinamas kvapas „Soft Cashmere“ puikiai tinka naudoti automobilyje, spintoje ar lagamine. Speciali guminė medžiaga, išlaikanti ir skleidžianti kvapą automobilyje, pagražinta iškiliu KRISPO logotipu.  Kvapų natos - Maroko jazminas, juodmedis, vanilė, pačiulis, muskusas, ambra, sandalmedis.

KRISPO automobilio kvapas „Glass of Wine“

9,00 €

KRISPO pakabinamas kvapas „Glass of Wine“  puikiai tinka naudoti automobilyje, spintoje ar lagamine. Speciali guminė medžiaga, išlaikanti ir skleidžianti kvapą, pagražinta iškiliu KRISPO logotipu.  Kvapų natos - juodieji serbentai, vynuogės, raudonieji serbentai, apelsinas, avietės, vanilė, kedras.