Kuo kvepia „KRISPO“ vasara?

Kuo kvepia „KRISPO“ vasara?

Vasarai įpusėjus, KRISPO rekomenduoja rinktis ryškius, citrusinius ir pakylėjančius kvapus, kurie erdvėms suteiktų energijos ir geros nuotaikos. Tai kvapai, kurie primena prisirpusių uogų, tokių kaip juodieji ir raudonieji serbentai, avietės, braškės, mėlynės.

Vieni iš populiariausių italų prekinio ženklo „Locherber Milano“ namų kvapai yra svarbiausias akcentas Jūsų namų ir darbo erdvėms. Būdami visiškai natūralūs ir pripildyti geriausiais eteriniais eliejais užtikrina nepriekaištingą kokybę ir sukuria priklausomybę.

LOCHERBER MILANO namų kvapas su lazdelėmis „Dolce Roma“.

„Officina delle Essenze“ namų kvapai yra idealus pasirinkimas kiekvienam, ieškančiam nuolatinio citrusinio aromato plasdėjimo tiek namų, tiek darbo aplinkoje. Ryškus granato raudonis ir švelnus abrikoso geltonis dalinasi prisirpusiu saldumu, o citrusinė bergamotė balansuoja tarp vasaros pramogų ir poilsio. „Melograno“ paskleis gyvybingą energiją svetainėje ir valgomajame, lengvai įsilies į draugų susibūrimus prie vakarienės stalo ar savaitgalio filmų peržiūros.

OFFICINA DELLE ESSENZE namų kvapas su lazdelėmis „Melograno“.

Gurmanišką aromatą „Uva Fragola“ renkasi tie, kas mėgsta erdvėse jausti vaisių saldumą – mėlynių, braškių ir vynuogių kokteilio aromatus. Šiuo aromatu galite mėgautis tiek ilgai, kiek norėsite pasipildyti arba rinktis kvapų purškiklį, kai norima momentiškai paskleisti aromatą pasirinktoje vietoje (vonios kambaryje, automobilyje ir pan.).

OFFICINA DELLE ESSENZE namų kvapai „Uva Fragola“.

Kiekvieno kvapo pasirinkimas gali tapti brangiu ir nepamirštamu prisiminimu. Kad ir kas tai būtų, rinkitės taip, kad šios vasaros aromatai paliktų Jums ir brangiems žmonėms gerą įspūdį. Juk dovanojant KRISPO aukščiausios kokybės aromatus nudžiuginsite kiekvieną!