Pagrindinis

Kuo kvepia „Krispo“ pavasaris?

Kuo kvepia „Krispo“ pavasaris?

Gurmaniškas „Krispo“ pavasaris

 

Pavasaris – naujų tendencijų metas ne tik mados, bet ir parfumerijos pasaulyje. Pasak „Krispo“ įkūrėjos ir vadovės, nišinės parfumerijos ekspertės Kristinos Strolienės, naujausia tendencija parfumerijoje ir namų kvapų pasaulyje šį pavasarį – gurmaniški kvapai. Todėl viskas kvepės tuo, kas valgoma ir vilioja ne tik mūsų akis, bet ir žadina skonio receptorius. Tai įvairios uogos, prieskoniai, šokoladas, o šios tendencijos viršūnėje karaliaus vanilė. 


Madingiausios kvapų natos – gurmaniškos

„Šį pavasarį parfumerijos pasaulyje vyrauja sodrūs, gurmaniški kvapai – ypač išryškėja šafrano, šokolado, vyšnių, braškių natos. O šlovės viršūnėje karaliauja vanilė. Tiek masinės, tiek nišinės parfumerijos gamintojai ir parfumeriai gurmaniškus aromatus naudoja visur – tiek kurdami nišinius kūno kvepalus, tiek namų kvapų produktus: žvakes, namų kvapų difuzorius, smilkalus, automobilių kvapus“, – naujausiomis tendencijomis dalijasi kvapų ekspertė K. Strolienė.  

Brangiausio pasaulyje prieskonio šafrano, gaminamo iš kroko purkų, šildantis ir užliūliuojantis aromatas sklinda iš išskirtinių „Locherber Milano“ namų kvapo ir kūno kvepalų Mannequin“ buteliukų. Šio prieskonio taip pat galima rasti ir „Krispo“ nišinių kūno kvepalų „GGEMA“ „Duke“ – viršutinės natos yra imbieras, rausvasis pipiras, šafranas, bergamotės. 

 

Visiškai šio pavasario mados tendencijas atitinkantį gurmaniškąjį įvairių saldžių uogų – mėlynių, braškių ir itališkų vynuogių – kokteilį galima rasti italų parfumerio Maurizio Lembo kuriamo parfumerijos prekių ženklo „OFFICINA DELLE ESSENZE“ „Uva fragola“ namų kvapų linijoje. Saldžiosios vanilės natos taip pat dominuoja ir namų kvapų linijoje „Sicilia“, o vanilės, burbono, karamelės, kokoso natos – „OFFICINA DELLE ESSENZE“ prekių ženklo kūno kvepalų linijoje „Caldo Gourmand“.  

 

Ieškantiems šio pavasario tendencijas atliepiančių gurmaniškų kūno kvepalų su išraiškinga vanile, paskaninta švelniu aviečių prieskoniu, tiks CERERIA MOLLA 1899“ „Raspberry & Black Vanilla“ linija. 

 

Visada madinga klasika

Kad ir kokios tendencijos vyrautų, K. Strolienė sako, kad klasikinės kvapų natos visada yra ir bus populiarios, todėl tiems, kuriems reikia laiko prisijaukinti naujausias tendencijas, ekspertė pataria rinktis klasikines natas. „Šį pavasarį norintiems atsinaujinti klasikos gerbėjams idealiai tinka klasikinės gėlių natos – rožės, jazmino, orchidėjos, magnolijos ir, žinoma, subtiliosios žibutės. Tai visada populiarus kvapai. Man atrodo, kad rožė visada yra ir bus madinga, nes šis kvapas yra klasikų klasika. Man pačiai rožių kvapo visada ypač norisi vėlyvą pavasarį, kai aplink viskas sužydi ir kvepia. Tuomet norisi kvepėti subtiliomis rožėmis. Tokie yra „KSP“ kūno kvepalai „Duelle Rose“ ar „LOCHERBER MILANO“ „Cafe Satin“.  

 

Klasiką vertinantiems patiks ir „LOCHERBER MILANO“ „Azad Kashmere“ – kūno kvepalų ir namų kvapų linija, kurioje švelniai susilieja klasikinės  žibuoklės, karališkųjų irisų ir lelijų natos. Net ir pačius išrankiausius sužavės „GGEMA“ „Instinct“ kūno kvepalai, kuriuose yra klasikinių, bet nenuobodžių rožių ir vanilės kvapų. O namų kvapų prekių ženklas „CERERIA MOLLA 1899“ „Black orchid & lily“ žavi pavasariškomis jazmino ir ant palangės žydinčių gėlių natomis, saldžiosios rožės kvapu daugelį sužavės „Bulgarian rose & oud“ namų kvapas ir kūno dulksna. 

 

Paprašyta išskirti madingus gėlių aromatus, kvapų ekpertė K. Strolienė pamini jazminą ir kvapiuosius žolynus. „Jei kalbėsime apie gėlių kvapus, šioje kategorijoje šiemet dominuoja vienintelis jazminas, taip pat madingi kvapiųjų žolių aromatai. Tai ir mano mėgstamiausias vetiverijų kvapas, kuriuo jau daug metų kvepia visi mano namai, taip pat pačiulės. Naujienose daugiau gėlių aromatų nesiūloma, nes, kaip minėjau, karaliauja gurmaniški kvapai – prieskoniai, vaisiai, uogos.“ 

 

Ypatinga švelnų jazmino kvapą galima užuosti „ACQUA DELL’ELBA“ namų kvapų linijoje „Casa dei Mandarini“ bei „Brezza di Mare“. Vetiverijos vyrauja ACQUA DELL’ELBA „Acqua“, „Sport“, „Blue“ kūno kvepaluose. Taip pat vetiverijų kvapas viliojančiai skleidžiasi ir „OFFICINA DELLE ESSENZE“ „Caldo Legnoso“, „Musc Pure“ kūno kvepaluose. Tiek madingąją vanilę, tiek klasikinį jazminą galima užuosti ir prabangiuose, nišinių „Miles Wambaugh“ kvepalų namų „Hot Shot“ kvepaluose. 

 

    

Nišinėje kūno parfumerijoje vyrauja vilkdalgis 

Pasak K. Strolienės, šį pavasarį nišinėje kūno parfumerijoje į aukščiausias pozicijas garsiausi parfumeriai iškėlė karališkąjį vilkdalgį, liaudiškai dar vadinamą irisu. „Šiandien garsiausi pasaulio parfumeriai didžiuojasi galėdami pasakyti, kad kuria kūno kvepalus iš vilkdalgių esencijos, nes ji – viena brangiausių pasaulyje. Taip pat nišinėje kūno kvepalų parfumerijoje savo pozicijas vis dar išlaiko ir tokių gėlių, kaip karališkoji orchidėja ir trapioji plačialapė klumpelė, kvapai. Plačialapės klumpelės aromatu pripildyti italų parfumerio Luca Maffei sukurti „Scarpetta di Venere“ (PARCO1923), taip pat ir „OFFICINA DELLE ESSENZE“ „Puro Talco“ kūno kvepalai.“

 

Madingi namų kvapai skirti gerai savijautai 

Kadangi šio pavasario tendencija gurmaniški kvapai, neseniai atsivežėme naują kvapų liniją „Erbal“. Visa ši linija yra dedikuota sveikatinimuisi, kad namuose būtų galima iš tiesų atsipalaiduoti, nurimti ir pailsėti. Parfumeriai puikiai žino, koks svarbus kvapas yra mūsų fizinei, psichinei ir mentalinei savijautai, kokią jis gali daryti mums įtaką, todėl kurdami naujas linijas daugiausia ir skiria tam dėmesio. „Erbal“ linijoje dominuoja eukaliptas, greipfrutas ir mėta. Greipfruto kvapas yra itin stiprus ir galingas, įvairių šaltinių ir parfumerių tvirtinimu, jis pasitelkiamas gydant net tokią sunkią liga kaip depresija“, – „Krispo“ naujienas pristatė K. Strolienė.

 

Mėgstantiems kvepėti vienu aromatu 

Vertinantiems natūralumą, lengvus kvapus ir mėgstantiems, kad viskas kvepėtų vienu aromatu, K. Strolienė pataria rinktis parfumuotus „ANTOINE PARFUMS“ skalbiklius ir to paties aromato kūno kvepalus. „ANTOINE PARFUMS“ – tai nišinių kvepalų aromato skalbikliai. Jų kvapai pagaminti iš žaliavų, kurios naudojamos aukštojoje parfumerijoje. Šių skalbiklių aromatas ilgai išlieka audiniuose. Svarbiausia, kad juose galima užuosti vilkdalgio, klasikinės rožės („Pour Elle“) ir šiais metais itin madingo jazmino („JASMIN“) aromatus.