Kokias kalėdines dovanas išrinkti šeimos nariams?

Kokias kalėdines dovanas išrinkti šeimos nariams?

Kada praleidžiame daugiausia laiko, galvodami apie savo artimuosius? Ko gero, laukdami gražiausių metų švenčių ir spręsdami, kaip galime padaryti šį laikotarpį ypatingą tiems, kuriuos mylime, ir kokia dovana juos nudžiuginti. KRISPO kruopščiai apgalvojo ir atrinko dovanas už Jus!

Dovana MAMAI

LOCHERBER MILANO namų kvapas su lazdelėmis „Azad Kashmere“. Apsnigtų kalnų ir žaliuojančių slėnių didybės įkvėptas aromatas kuriantis saugumą ir ramybę kiekvienuose namuose.

LALIQUE kvepianti žvakė „Le Desert“ 190 g. Aromatas, primenantis kelionę per neaprėpiamą dykumą. Rytų brangakmenis, Omano dykuma, nuo seniausių laikų buvo laikoma legendų ir istorijos namais. „Lalique“ pagerbia šios vietos magiją, sukurdami žvakę, kurią puošia unikalus auksinių sūkurių raštas, primenantis vėjo išraižytas kopas.

Dovana TĖČIUI

GGEMA kūno kvepalai „King" 100 ml. Švelnus, bet užburiantis medžio ir pikantiškų natų derinys atskleidžia šio kvapo jausmingumą, kurį dar labiau sustiprina imbieras. Rausvos uogos palaiko kvapo šilumą ir pikantiškumą.

Dovana SESEI

ANTOINE Skalbiklis „Pour Elle“ 750 ml. Tai kvapas kurtas galvojant apie moteris. Tai kontrasto pilna kvapų kompozicija, kurioje klasikines ANTOINE medienos natas papildo galingas gėlių aromatas, susimaišęs su rožės subtilumu ir vilkdalgio elegancija.

PARCO 1923 rankų - kūno kremas 500 ml. „Parco 1923” produkciją sudarantys ingredientai ir kvapų natos – tai toli nusidriekusio Abrucio nacionalinio miško paveldas bei gyvybe alsuojančios gamtos energija jūsų kūnui ir sielai. „Parco 1923” maitinantis rankų-kūno kremas kviečia į terapinę pažintį su vertingaisias miško augalais.

Dovana DRAUGEI (-UI)

KRISPO dovanų kuponas. Suteikite galimybę dovanos gavėjui pasirinkti tai, ko jis labiausiai nori arba ko jam reikia, užtikrindami, kad jų Kalėdos būtų tikrai ypatingos.

Dovana SAU

ASSOULINE knyga „Windows at Tiffany & Co.“ Tai nostalgiška duoklė fantastiškai prekės ženklo dvasiai, nukelsiančiai skaitytojus atgal laiku į tą akimirką, kai atidarė savo pirmąją mėlyną dėžutę.

Théophile Le.Clerc satininiai lūpų dažai – tai grožis ir komfortas viename. Šiais dažais dažytos lūpos bus švelnios ir ryškios. Kreminės tekstūros lūpų dažai būna įvairiausių spalvų: nuo švelniai persikinės iki ryškiai raudonos, o ką jau kalbėti apie karališkąją raudoną, tad nusišypsokite savo tobulai dažytomis ir viliojančiomis lūpomis!