Pagrindinis

Nišiniai GGEMA kvepalai – brangakmenių įkvėptos aromatų natos

Nišiniai GGEMA kvepalai – brangakmenių įkvėptos aromatų natos

„Deimantai – geriausi moterų draugai“, – kadaise dainavo garsioji koketė Merilyn Monroe. Įdomu, kodėl mes kalbame apie deimantus? Ogi todėl, kad GGEMA kvepalų pavadinimas kildinamas iš lotyniško žodžio „gema“, reiškiančio brangakmenius.

 

GGEMA kūno kvepalai dvelkia prabanga ir išskirtinumu, nes jų kūrėjai idėjų aromatams sėmėsi iš natūralių brangakmenių, tokiu būdu atkurdami žmogaus ryšį su gamta. GGEMA – tai daugiau nei kvepalai. Tai sodrios žemės natos, kurios kartu su brangakmenių energija sukuria prabangią aromatų gamą, nuramina pojūčius, pakelia dvasią ir sutvirtina protą.

 

Kiekvienas GGEMA aromatas – tai kvapų brangakmenis, sukurtas ir išglostytas rankomis Paryžiaus priemiestyje, bendradarbiaujant su geriausiais pasaulio parfumeriais.

 

Saldžios rytietiškos natos, gaivūs gėlių kvapai, sodrus medienos ir muskuso dvelksmas, šilti tabako prisilietimai, žaižaruojantis itališkasis mandarinas ir atšiauri Amalfio pakrantės atmosfera atsispindi kiekviename nišinių GGEMA kvepalų buteliuke. Kiekvienas kvapas toks unikalus, kaip ir jo perteikiama energija.

 

O kaip kvepalus išsirinkti internetu? Mes jums padėsime. Yra trys GGEMA kūno kvepalų kolekcijos, kurios atspindi kūrėjus įkvėpusių brangakmenių savybes. 

Safyrų kolekcija – kvepalai vyrams

Šilta, prikaustanti, karališka kolekcija įkūnija didingą, patikimą ir seksualų vyriškumą. Šios kolekcijos aromatai puikiai tinka kaip dovanos stipriems, atkakliems ir savo tikslo siekiantiems vyrams.

 

Rubinų kolekcija – kvepalai moterims

Maloniai ir jausmingai gėlėmis dvelkiančių kvapų kolekcija atskleidžia gundančią moters pusę ir išlaisvina aistringumą. Šie prabangūs kvepalai skirti kiekvienoje moteryje slypinčiai deivei. Tai visiškai moteriški aromatai, todėl tinka kaip dovanos sprendimas moterims.

 

Mėnulio akmens kolekcija – unisex kvepalai

Tai gaivių, kibirkščiuojančių kvapų kolekcija, kurios tikslas – praskaidrinti nuotaiką. Šios kolekcijos aromatai sulieja ribas tarp lyčių, todėl tinka kaip dovanos tiek vyrams, tiek moterims. Stebuklinga mėnulio akmens aura spinduliuoja per citrusų gaiva dvelkiančius aromatus.

 

Nišiniai GGEMA kvepalai internetu

GGEMA kvepalai internetu iš www.krispo.lt – lengviausias būdas išsirinkti jūsų mėgstamą aromatą. Prie kiekvieno produkto rasite aprašymą ir kvapų natas. Tad lengvai galėsite pasirinkti tai, kas jums tinka ir patinka.