Pagrindinis

PATYRIMINĖ KVAPŲ DEGUSTACIJA

PATYRIMINĖ KVAPŲ DEGUSTACIJA

Kas yra kvapai?  Kvapai – tai menas, kuriantis prisiminimus. O kas yra prisiminimai? Tai akimirkos, kurias mes saugome savo širdyje ir atmintyje bei kurios mūsų gyvenime palieka gilų pėdsaką.

Kviečiame Jus išbandyti patyriminę kvapų degustaciją, kurioje turėsite unikalią galimybę paversti savo kasdienybę, laisvalaikį ar šventes ypatingais, apgaubtais išskirtiniais, abejingų nepaliekančiais KRISPO aromatais, kuriuos prisiminsite ilgam.

Leiskimės į nuostabią kelionę, kuri nukels į Prancūzijos ir Italijos nišinių kvapų pasaulius, ir kurioje suprasite, kokio tipo kvapai Jums tinka labiausiai. Taip pat išsiaiškinsite kvepalų išsilaikymo savybes: kaip ilgai jie išlieka ant odos ir kaip jų kvapas keičiasi per laiką. Sužinosite garsiausius parfumerijos mitus, būsite supažindinti su ingredientų išgavimo būdais ir kvepalų koncentracijų skirtumais. O taip pat pasidalinsime su Jumis patarimais, kaip tinkamai kvepintis.

Vilniaus "KRISPO" boutique salonas – tai tikras rojus kvapų entuziastams. Renginio metu mūsų 120 kv salonas bus skirtas tik Jums ir Jūsų grupei, todėl jūs turėsite galimybę pasinerti į kvapų pasaulį be jokios triukšmingos minios ar šurmulio.

Kvapų degustacija yra puiki dovana, kuri nustebins ir ilgam išliks atmintyje. Šios dovanos gavėjas galės pats susisiekti su dovanų kupone nurodytais kontaktais ir išsirinkti norimą renginio datą bei laiką.

Mes tikime, kad kvapai gali padaryti mūsų gyvenimus ypatingais. Lai Jūsų svarbi diena būna apgaubta nišiniais KRISPO aromatais. Kurkime ypatingus prisiminimus kartu!

RENGINIO INFORMACIJA

Kvapų degustacijos renginys yra skirtas 6-15 žmonių grupei.

Galimybė pasirinkti skirtingus degustacijos paketus:

- 49 eur/asm. (į kainą įtrauktas pasitikimo gėrimas, renginio vanduo. Renginio  trukmė: ~ 2 val.)

- 59 eur/asm. (į kainą įtrauktas platesnis gėrimų ir užkandžių pasirinkimas. Renginio trukmė: ~ 3 val.)

 

GALIMI KVAPŲ DEGUSTACIJOS PRADŽIOS LAIKAI

Darbo dienomis –  nuo 19:00 val.

Šeštadieniais –  nuo 15:00 - 18:00 val.

Sekmadieniais –  ­nuo 11:00 – 18:00 val.

 

KONTAKTAI

Mob. tel.  +370 648 95 787

El. paštas: renginiai@krispo.lt

Telefonu kreiptis darbo dienomis nuo 10 val. iki 19 val.

Rinktinės g. 38, Vilnius, LT-09315 | Liepų g. 22, Klaipėda | Savanorių pr. 192C, Kaunas