Pagrindinis

DEBIUTAS! Aromaterapijos įkvėpti SPA ritualai namuose

DEBIUTAS! Aromaterapijos įkvėpti SPA ritualai namuose

KRISPO salonų lentynose jau galite rasti naująją „Apothicare“ kolekciją, skirtą kasdieniams aromaterapijos ritualams namuose. Aromaterapija – tai fizinių bei dvasinių problemų gydymas (plačiąja prasme) ir profilaktika naudojant natūralius augalinės kilmės gamtos aromatus. Juk neveltui COMPAGNIE DE PROVENCE produkcija garsėja natūralumu, eterinių aliejų gausa, gamtos saugojimu bei efektyvumu.

2020 m. dėl pandemijos streso lygis pasiekė aukštumas, o pasekmes jaučiame iki dabar. Štai kodėl COMPAGNIE DE PROVENCE sukūrė naująją „Apothicare“ kolekciją. Gera savijauta nebėra tik noras pasirūpinti savimi. Vietoj to pagrindiniu motyvaciniu vartotojo elgesio veiksniu tampa holistinis požiūris, kuris susijungia bendram geros savijautos ir natūralaus grožio tikslui.

Namų kvapai

Kvapų difuzoriai suteikia unikalią uoslės patirtį. Labai koncentruoti aromatai, sukurti Prancūzijos mieste Grasse, pasaulio parfumerijos sostinėje. Pats namų kvapo difuzorius pagamintas iš perdirbamo gintaro spalvos stiklo. Dėžutė pagaminta su FSC sertifikuota kortele iš tvariai tvarkomų miškų.

Kvepiančios žvakės

Kruopštaus rankų darbo, 100 % augalinio vaško, gauto iš Europoje užaugintų rapsų, kvapni žvakė suteikia nepakartojamą aromateracijos kelionę. Žvakės talpa pagaminta iš perdirbamo gintaro spalvos stiklo. Dėžutė pagaminta su FSC sertifikuota kortele iš tvariai tvarkomų miškų.  

Kūno priežiūros produktai

Kūno priežiūros priemonės praturtintos 3 išskirtiniais botaniniais aliejais ir taukmedžio sviestu. Intensyviai maitina ir atpalaiduoja, idealiai tinka sausai odai. Maitinamieji botaniniai aliejai iš Provanso ir atpalaiduojantys eteriniai aliejai sukuria unikalią sinergiją, kad nuramintų ne tik odą, bet ir mintis. Pasinerkite į SPA ritualus namuose!

Pabuskite nuo kvepiančių mėtų aromato ir pasikraukite energijos visai dienai. Užmikite su raminančiu levandų aromatu ir mėgaukites poilsio akimirkomis.

PAŽADINANTI linija

Pipirmečių, baziliko ir šalavijų eteriniai aliejai atgaivins ir suteiks energijos visai dienai. Tobulai tinka rytiniams ritualams.

 

ATPALAIDUOJANTI linija

Žvaigždinių anyžių, pačiulio ir levandų eteriniai aliejai, nuramins ir atpalaiduos. Tobulai tinka vakaro ritualams.

Įkvepiančius produktus namams ir grožiui rasite KRISPO salonuose:

VILNIUJE

PC AKROPOLIS, Ozo g. 25
PLC PANORAMA, Saltoniškių g. 9
PPC OZAS, Ozo g. 18
Rinktinės g. 38

KAUNE

PC AKROPOLIS, Karaliaus Mindaugo pr. 49
PLC MEGA, Islandijos pl. 32
Savanorių pr. 192 C

KLAIPĖDOJE

PC AKROPOLIS, Taikos pr. 61
Liepų g. 22