Pagrindinis

1 nupirkta PANPURI žvakė = 1 pasodintas medis

1 nupirkta PANPURI žvakė = 1 pasodintas medis

Tikriausiai kiekvienas norime gyventi švaresnėje planetoje. Šiandien lemiama daugybės faktorių klimato kaita yra vienas rimčiausių iššūkių mūsų pasauliui. Bene didžiausią poveikį aplinkai daro išmetamas CO2, o medžių sodinimas – kol kas geriausias įrankis kovoje su klimato kaita, suteikiantis galimybę į šį procesą įsitraukti kiekvienam pasaulio gyventojui.

KRISPO prisijungė prie tailandietiško prekės ženklo PANPURI inicijuojamos tarptautinės akcijos, kurios metu visą gruodžio mėnesį už kiekvieną nupirktą PANPURI žvakę, bus pasodinamas mangrovės medis. Medžiai bus sodinami Bang Pu regiono pakrantėje, esančioje Bankoko pietinėje dalyje, Tailande. Šie augalai pasirinkti ne atsitiktinai. Mangrovė – tam tikras atogrąžų ir paatogrąžių srityse paplitęs augalijos tipas, kuris sulaiko anglies dioksidą žemėje. Mangrovių giraitės sulaiko net iki 10 kartų daugiau anglies dioksido nei Amazonės miškai, taigi jie yra puiki pagalba kovojant su klimato kaita ir jos padariniais.

PANPURI – holistinis prekės ženklas iš Tailando, kuris laikosi natūralaus, ekologiško ir netoksiško požiūrio į grožį ir gerą savijautą, ir kuris jau nuo 2021 m. prisidėjo prie daugiau kaip 20 ha mangrovių sodinimo Tailande.

Kviečiame prisijungti prie šios akcijos ir Jus. Mūsų salonus rasite VilniujeKaune ir Klaipėdoje, o taip pat įsigyti žvakes galima ir krispo.lt. Kviečiame prisijungti prie šios akcijos ir Jus. Mūsų salonus rasite Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, o taip pat įsigyti žvakes galima ir krispo.lt. PANPURI žvakė – tai puiki kalėdinė dovana, kuri gali būti padovanota su istorija.

 PANPURI ŽVAKĖS

Nepamirškime, kad net mažiausias mūsų veiksmas – tai didelė pagalba mūsų planetai.