Pagrindinis

Draugiška vasaros saulė su LOCHERBER

Draugiška vasaros saulė su LOCHERBER

Turbūt ne naujiena, jog išsiilgti saulės spinduliai turi nemažą įtaką mūsų nuotaikai, gamina „laimės“ hormoną seratoniną ir padeda įsisavinti gyvybiškai svarbias medžiagas, tokias kaip riebalai, baltymai, mikroelementai ir vitaminai D, E bei C. Vis dėlto, verta prisiminti, jog ultravioletiniai saulės spinduliai (UV) yra elektromagnetinių bangų spektro dalis, turinti didelį biologinį ir cheminį aktyvumą. Saikingas ultravioletinių spindulių kiekis veikia mūsų organizmą teigiamai, tuo tarpu per didelis kiekis yra pavojingas sveikatai ir gali turėti žalingų pasekmių: akies tinklainės pažeidimai, priešlaikinis odos senėjimas (raukšlelės, pigmentacija, kuperozė), saulės smūgis ar net odos vėžys.

Ilgos vasaros dienos turėtų užsitęsti šiltais vakarais ir nerūpestinga laisve, tad norėdami apsaugoti save nuo nudegimų ir odos pažeidimų, su savimi visuomet turėkite veido ir kūno priemones su SPF apsauga. Priemonių veiksmingumui užtikrinti, naudokitės šia paprasta atmintine:

SPF 2 – sulaiko 50% UVB spindulių. Tinka tamsiai ir jau įdegusiai odai.

SPF 10 – sulaiko 90% UVB spindulių. Tinka tiems, kurie įdega greitai ir nenudega.

SPF 20 - sulaiko 95% UVB spindulių. Tinkama apsauga normaliai, šviesiai odai.

SPF 30 - sulaiko 97% UVB spindulių. Rekomenduojama blyškiai ir jautriai odai.

SPF 50 – sulaiko daugiau nei 98% UVB spindulių ir apsaugo nuo nudegimo, jeigu saulėje kaitinamasi ilgą laiką.

Rinkdamiesi kūno ir veido priežiūros priemones, žmonės vis dažniau dairosi natūralesnės sudėties produktų, kurie būtų tiek kokybiški, tiek veiksmingi. KRISPO klientų pasitikėjimą įgavęs prekinis ženklas LOCHERBER parduotuvių lentynose neužsibūna – tai neabejotinai mūsų bestseleris, sukurtas natūralių sudėtinių dalių pagrindu ir laikantis itališkų kokybės standartų. Naujausios kartos filtrais ir prieš senėjimą kovojančiu vitaminų kompleksu papildyta „Sun Pure“ linija siūlo ne tik patikimas apsaugines priemones nuo saulės, bet ir odą raminančius kremus po saulės vonių. Tiems, kurie trokšta nustebinti vasarą nepriekaištingu įdegiu arba išlikti lyg „po atostogų“ visus metus, verta išbandyti LOCHERBER savaiminio įdegio kremą, kuris, kaip ir kiti šios linijos produktai, sužavės nesintetiniu ir maloniu aromatu. Pasiruošimas vasaros atostogoms gali būti išties paprastas, kai renkiesi itališkos saulės kaitros išbandytą kosmetiką.

Tegul apsauginės priemonės nuo saulės tampa jūsų nuolatiniu kompanionu šią vasarą, o karšta saulės meilė nenudegina nosies ir pečių. Vasara per trumpa slėptis šešėliuose!