PAÑPURI – holistiniai grožio ritualai namuose

PAÑPURI – holistiniai grožio ritualai namuose

Pagaliau KRISPO parduotuvių lentynose nugulė naujo prekinio ženklo PAÑPURI asortimentas, atkeliavęs tiesiai iš paslaptingojo Tailando, kurio ilgaamžės grožio paslaptys ir gerą savijautą skatinantys ritualai atneš harmoniją ir į jūsų pasaulius. Senojoje sanskrito kalboje „PANNA“ reiškia išmintį, o „PURI“ - grynumą. Taigi gili išmintis ir visapusiškas grynumas neveltui užkoduoti šio prekinio ženklo pavadinime – amžių patikrinti ritualai ir mokslo naujovės čia susijungia bendram geros savijautos ir natūralaus grožio tikslui.

PAÑPURI grindžiamas trimis pagrindinėmis vertybėmis: švari sudėtis, kliniškai patikrintintas veiksmingumas ir holistinė filosofija, kuri nėra tik apie sudėtines dalis, o verčiau apie jų realų veiksmingumą. Autentiški produktų aromatai leis pakeliauti po skirtingas jutimines patirtis, kurios užliūliuos ramybe ir akimirkos žavesiu.

 

Siekiant atliepti asmeninius klientų poreikius, visi produktai žymimi atitinkamomis spalvomis, nusakančiomis jų teikiamą naudą:

·        Žalia linija maitina, drėkina ir minkština odą.

·        Mėlyna linija valo, detoksifikuoja ir atstato odos balansą.

·        Brandžią odą turintiems žmonėms vertėtų išbandyti raudonos linijos priemones, kurios kovoja su senėjimo požymiais, stangrina ir gaivina odą.

·        Rožinė linija patiks tiems, kurie siekia sulyginti odos atspalvį ir sumažinti tamsias dėmes, tad produktai šviesina odą ir grąžina natūralų spindesį.

·        Balta linija ypač pasitarnaus po aktyvios veiklos, sporto ar saulės vonių, nes odai suteiks raminantį ir atpalaiduojantį poveikį.

Kūnui suteikę pilnavertę naudą, sielos ramybę galėsite surasti kartu su PAÑPURI žvakėmis ir namų kvapais. Kurdami mažus ritualus, kiekvieną dieną pripildysite lašeliu harmonijos, o išorinis ir vidinis pasaulis nurims malonioje darnoje.