Žvakių tendencijos Velykų stalui

Žvakių tendencijos Velykų stalui

Dar nuo seniausių laikų žvakės buvo vertinamos kaip šilumos, artumo bei apsivalymo simbolis. Nors pirmąsias žvakes iš karvių taukų ir bičių vaško pakeitė augalinio vaško žvakės, jų reikšmė nepakito, tačiau pasipildė aromatų įvairove ir tapo dekoro puošmena.

 Visai nesvarbu, Velykos atkeliaus kaip besiridenanti saulė ar sniego gniūžtė – turbūt visi Velykų vaišėmis nukrauto stalo centre pastatysime žvakes. Raminančiai virpanti liepsna namų erdvėje suburs artimuosius jaukiems pokalbiams ir apgaubs pozityviomis emocijomis. Neapčiuopiama žvakių skleidžiama energija dažnai kambariams suteikia daugiau puošnumo nei prabangios detalės, tad naudokite jas kaip dekoratyvinį elementą: statykite skirtinguose aukščiuose arba kombinuokite kelias į dailią kompoziciją.

Velykų šventei rinkitės pavasariu kvepiančias žvakes, kurios atlieps gaivią pavasario romantiką bei atgyjančią augmenijos įvairovę. Kad išsirinkti būtų lengviau, KRISPO turi kelias rekomendacijas Jūsų šventiniam Velykų stalui.  

Antikinio ir moderniojo Milano stilius apjungiantis „Locherber“ žvakių dizainas asocijuojasi su tikslumu ir išbaigtumu. Tamsaus matinio stiklo indelis ir graikinio medžio dangtelis pagerbia žemiškų atspalvių darną. Šios žvakės yra pagamintos iš karnaubo ir mineralinio vaško mišinio, kurio sudėtyje yra 8 proc. natūralių eterinių aliejų. „Inuit“ – tai lengvas žaliosios arbatos, galbaninės ferulos ir juodųjų serbentų kvapas, kuris ir gaivina, ir atpalaiduoja. Žvakės skleidžiama ramybė ir kokybiškas kvapas išlaisvins mintis, skatins svajoti ir pažadins iš žiemos sąstingio.

Klasikinio dizaino ir lengvo citrusinio kvapo mėgėjams – ypač pamėgtas ispanų prekinis ženklas „Cereria Molla“, kuris išsiskiria tradiciškai rankomis gaminamomis žvakėmis ir daugiau nei 100 metų skaičiuojančia patirtimi. Švelnios ir aiškios linijos, tamsių ir šviesių spalvų kontrastas sukuria subtilų grožį paprastume. Šios žvakės yra gaminamos iš aukščiausios kokybės sojų vaško, naudojama medvilninė dagtis be švino, tad namų oras nebus apsunkintas toksiškomis dalelėmis. Naujai sužydinčiam pavasariui rinkitės „Grapefruit & Bay“ aromatą, kuriame skleidžiasi gaivios greipfruto, saldžių raudonųjų vaisių ir gervuogių natos, prigesintos charakteringais lauro lapais, santalu ir vetiverija.

Šviesus ir švelnus italų prekinis ženklas „My Fragrances“ žada ypatingai saulėtą ir kvapnų sezoną. Kuklaus, tačiau žavingo dizaino žvakės namų interjere kuria lengvumą ir harmoniją, kviečia užeiti ir pasilikti. Aukštos kokybės augalinis vaškas užtikrina natūralius ir pažįstamus kvapus. Štai „Bamboo Leaves“  – bene pavasariškiausias aromatas, primenantis švarą ir ką tik nupjautą žolę. Elegantiška lelija, traškūs vaisiai ir žemiško bambuko bei muskuso derinys susijungia į nepakartojamą gamtos kūrinį. Kartu su saulės spinduliais įsileiskite į savo namus ir pozityvią nuotaiką bei energiją.

 

Pagaliau atšildę veidus po žvarbios žiemos, galime įkvėpti lauko žalumos ir smalsiai stebėti įkvepiantį gamtos atgimimą. Velykų šventė gali būti puikus paskatinimas dar daugiau laiko praleisti artimųjų draugijoje ir kartu susikurti mažus ritualus, o uždegę kvapnias žvakes, pavasario saulę įsileisime ne tik į kiemą, bet ir į namus.