Jausmus žadinantys kvapai afrodiziakai!

Jausmus žadinantys kvapai afrodiziakai!

KRISPO parduotuvėse galite rasti didelę įvairovę kvapų-afrodiziakų, o artėjant Valentino dienai, jie gali tapti puikia dovana ne tik Jūsų mylimam žmogui, bet ir sau. Verta paminėti, jog dėl skonio nesiginčijama, tad ir kvapus reikėtų rinktis pagal savo ar mylimojo skonį. Visgi galima išskirti pagrindinius afrodiziakus, kuriuos žmonės renkasi dažniausiai. Štai gaivus ir žadinantis citrusinių vaisių aromatas pakelia nuotaiką, atpalaiduoja ir stiprina vidinį žavesį. Mūsų jausmingas „Velvet wood“ kvapas iš CERERIA MOLLA daugelį sužavės vaisių ir rytietiškų prieskonių natomis.

 

 Romantiškai ir jaukiai atmosferai sukurti rinkitės  jazminų ar net egzotiškus medienos  kvapus, kurie kurstys aistrą ir pažers romantiškus burtus. Kiek subtilesnių kvapų mėgėjams rekomenduojame itališką aromatą „Azad kashmere“ iš LOCHERBER MILANO, kuriame išreikštas pačiulis skatins kūrybingumą bei sukurs intymią Valentino dienos atmosferą. 

Parfumerijos pasaulyje dažnai užuosite saldžios ir švelnios karamelinės vanilės natas – tai dar vienas afrodiziakas, ypač mėgstamas saldesnių kvapų gurmanų. Vanile kvepianti moteris paliks elegancijos ir šilumos šleifą, o namų kvapai pagelbės, kuriant svetingą atmosferą. Aistringo gyvenimo šokio ritmą padiktuos kiek paslaptinga ambra, kuri stimuliuoja vyrų hormonų sistemą, skatina geismą ir gyvybingumą. Galiausiai, vienas vertingiausių ir brangiausių ingredientų parfumerijoje yra muskusas, kuris mylimas arba nekenčiamas dėl specifinio, žmogaus kūnui artimo kvapo. Muskusas ne tik numalšins įtampą, bet ir suteiks energijos pliūpsnį. Įsisupkite į gaivių vaisių ir rožių natas su šildančiu muskuso akordu - išbandykite mūsų „Dolce Roma XXI“ kvapą.

 

Įvairios kvapų natos mus vejasi ir lenkia kasdien, o gatvės praeivius sutinkame pirmiau kvapu nei žvilgsniu. Tinkamai pasirinktas aromatas gali tapti Jūsų puošmena ar išskirtiniu bruožu, kuris padės atrasti pasitikėjimo savimi, kuriant naujas istorijas, ir pasitikti dienas, kvėpuojant nauju ritmu.