Pagrindinis

Nauji metai – nauja pradžia!

Nauji metai – nauja pradžia!

Kauno „Akropolio“ antrame aukšte duris atvėręs naujasis salonas „Krispo Beauty Care“  – tai naujos koncepcijos parduotuvė, kurioje siūlome išskirtines veido, plaukų ir kūno priežiūros priemones. Priešingai nei į namų jaukumo ir harmonijos kūrimą besiorientuojantis „Krispo Home Fragrances“, šis salonas siūlo jau pažįstamų prekinių ženklų grožio ir higienos prekes. Vedinas nepakitusio tikslo įsiklausyti į individualius klientų norus ir reikmes, „Krispo Beauty Care“ kolektyvas pasitiks Jus nuoširdžiomis šypsenomis, suteiks profesionalią konsultaciją pagal Jūsų pageidavimus bei pagelbės randant tinkamiausias priemones.

Didžiausią dėmesį skiriame atsakingai savo partnerių atrankai, atsižvelgdami į jų deklaruojamas vertybes. Šis neskubus procesas tapo ir didžiausia KRISPO stiprybe. Tad jeigu jau pamilote mūsų namų kvapus, esame tikri, jog liksite sužavėti autentiškais, aukštos kokybės gaminiais, kuriuos siūlo jau Jūsų teigiamai įvertinti mūsų partneriai, su kuriais bendradarbiaujame daugiau nei 10 metų. Vienas iš jų – trijų Italijos šeimų kartų užaugintas „Locherber“, kuriantis ne tik gamtos įkvėptus namų kvapus, bet ir natūralų žavesį išryškinančias grožio priemones. „Locherber Skincare“, „Sanotint“ ir „Migliorin“ pasiūlys įvairius kūną ir plaukus puoselėjančius produktus su vertingomis sudėtinėmis dalimis, tinkančiomis bet kokiam odos ar plaukų tipui.

Naujajame salone Jūsų laukia ir didelė „David Mallett“ plaukų priežiūros kolekcija. Prancūzijoje ypač vertinamo stilisto prekinį ženklą geriausiai apibūdinantys žodžiai yra aukščiausia kokybė, inovatyvumas ir praktiškumas. Tad ne be reikalo ši produkcija buvo taip greitai pripažinta ir mūsų klientų – profesionalaus salono patirtis namuose išties įmanoma! Dar viena naujiena, kuria pasitinkame daug žadančius 2022-uosius, ypač pradžiugins moteris – tai „Locherber“ dekoratyvinė kosmetika, sukurta, naudojant aukštos kokybės sudėtines dalis ir laikantis griežtų standartų. Paremta proto, širdies ir sielos darnos filosofija, ši kosmetika išskiria svarbiausią ingredientą - Jūsų prigimtinį žavesį ir pasitikėjimą savimi. Neapsunkinančios tekstūros kremai ir pudros, žemiškų atspalvių lūpų dažų ir akių šešėlių paletės ne užgoš, o pabrėš dailius Jūsų bruožus. Jūsų gera savijauta ir žydėjimas yra KRISPO judėjimo priežastis ir tikslas.

Bėgant metams, mūsų maža šeima pamažu auga į nuostabių žmonių kolektyvą, kurį vienija bendri tikslai ir vertybės. Esame didžiai dėkingi už Jūsų, mūsų brangių klientų, palaikymą ir pasitikėjimą. Tikra tiesa, jog be Jūsų nebūtų ir mūsų, tad kviečiame tęsti šią įspūdingą kelionę kartu!