Kvepiančios Kalėdos su KRISPO!

Kvepiančios Kalėdos su KRISPO!

Tas magiškas Kalėdų ryto paveikslas toks jaukus ir nostalgiškas, ir vis tik mūsų pačių susikurtas. Jame vyrauja kvapai ir šypsenos, netikėtumai ir dėkingumas. Tad KRISPO kliaunasi pojūčius sužadinančiomis, kvapais užliejančiomis dovanomis, kurios kuria pakilias emocijas ir aromatuose išliekančius prisiminimus. Kalėdinių dovanų rinkiniuose laukia tarpusavyje derančios ir viena kitą papildančios priemonės kūnui arba namams. Supakuotos į prabangius šventinius KRISPO maišelius, dovanos veda į smalsumo ir nuostabos kelionę: nuo pat radimo po eglute iki kvapais palydėto išpakavimo. Saldūs, temperamentingi, jaukūs ir žemiški aromatai pasklis po namus, dar nespėjus išpakuoti gėrybių, tad su kvapu persipynę prisiminimai įgaus dar didesnę galią.

 Iš Prancūzijos atklydęs, subtilumu pakerėjęs „Compagnie de Provence“ šį kartą siūlo atsipalaiduoti ir pasimėgauti, tad dovanų rinkiniuose sutalpino kūną, veidą ir plaukus lepinančių priemonių įvairovę.

Šaltuoju sezonu kurti kasdien sutinkantį namų jaukumą tampa svarbiau nei bet kada, tad draugams ir artimiesiems dovanokite interjerą papildančius ir atmosferą spalvinančius difuzorius ir kvepiančias žvakes. Štai „Officina delle Essenze“ namų kvapų rinkinys atrodo išties prabangiai, o kvepia taip šventėms tinkančiu cinamonu, saldžiai rūgščiu mandarinu ir visuomet kompaniją puikiai papildančiu muskato riešutu. 

 Užsukę į KRISPO parduotuves, galite susikomplektuoti dovanų rinkinius patys arba pasitarti su mūsų draugiškais konsultantais, kurie supakuos dovanas šilko popieriumi išklotoje ir gardžiai kvepiančioje dėžutėje. Po eglute laukiančios KRISPO dovanos ne tik papuoš eglutę, bet ir žadins smalsumą besiskleidžiančiais kvapais – juk geriausia švenčių dalimi dažnai tampa pats laukimas!