Kaip, artėjant šaltajam metų laikui, keičiasi namų interjero poreikiai?

Kaip, artėjant šaltajam metų laikui, keičiasi namų interjero poreikiai?

Rudeninis vėjas pamažu beldžiasi į langus, gelsvai spalvina medžių viršūnes, o ilgėjančiais vakarais kviečia pasivaikščioti tik įsisukus į šiltą skarą. Šiomis dienomis vis mieliau draugaujame su naminėmis šlepetėmis, o  dažno namuose darbo stalas suranda vietą tarp sofos ir šaldytuvo. Namų sienos gal ir neprasistumdė, tačiau tarp jų telpa vis daugiau jaukumo ir ramybės, kurią norisi puoselėti ir išsaugoti, praleidžiant daugiau laiko namuose. Naujos spalvos ir nedidelės interjero detalės gali ne tik sukurti darnią aplinką, bet ir padidinti produktyvumą bei sukurti geras emocijas. Šiandien KRISPO dar kartą atsigręžia į kuriamos namų erdvės svarbą mūsų savijautai ir kviečia kartu pažvelgti į namų sielą praturtinančius aksesuarus.

Kvapai turi nemažą įtaką mūsų santykiui su žmonėmis ir aplinka, tad nieko keisto, jog tinkamai pasirinktas aromatas gali sukurti jaukią ir savitą atmosferą namuose, o galbūt ir apjungti jau esamą interjero dizainą. Ore tvyrantys kvapai, panašiai kaip muzika, kuria keliones mūsų emocijoms, stimuliuoja skirtingą energiją, kuri gali padėti tiek susikaupti, tiek atsipalaiduoti. Jeigu namų erdvė yra nedidelė, skirtingų kvapų verčiau nemaišyti, o pasirinkti tą, kuris neerzins ir neblaškys. KRISPO internetinė ir fizinės parduotuvės siūlo ypatingai platų kokybiškų ir charakteringų namų kvapų pasirinkimą, pradedant nuo stilingų difuzorių su lazdelėmis iki patogaus naudojimo purškiamų kvapų. Kiekvienas KRISPO siūlomas prekinis ženklas turi autentišką kvapų gamybos istoriją ir nepriekaištingą dizainą. Nedideli namų kvapų aksesuarai papuoš erdvę it kruopščiai apgalvotos interjero detalės, o rinktiniai kvapai pripildys kambarius pakilia harmonija.

Dar vienas būdas apgauti rudeninio vakaro tamsą ir apgaubti namus jaukumu – tai užsidegti kvapnią žvakę. Žvakių skleidžiama šiluma ir šviesa greičiausiai ne vienam asocijuojasi su ramybe ir saugumu, ypatingai tuomet, kai dažnėjantys lietūs ir šaltėjantys vakarai veja į namų užuovėją. KRISPO pasitiki ir siūlo tik kokybiškus produktus, kurie atitinka aukštus gamybai ir sudėtinėms dalims taikomus standartus, tad daugelio produktų sudėtis yra visiškai arba dalinai natūrali. Ne išimtis ir iš augalinio vaško pagamintos žvakės su natūralia dagtimi, kurios teigiamai veikia namų aplinką. Kvapnios žvakės užlies kambarius švelniais aromatais, kurie padės atsipalaiduoti po darbo dienos arba įžiebs artimus pokalbius prie vakarienės stalo. Skirtingų dydžių ir dizainų žvakėms visuomet atsiras vietos tiek savuose, tiek artimųjų namuose, taigi žvakė gali tapti praktiška bei maloni dovana kitiems.

Apribotos kelionių kryptys ir laisvalaikio pramogos vis dar verčia pasukti galvą, ieškant smagių laiko leidimo būdų namuose. Vis dėlto, knygomis turtinga lentyna gali pasiūlyti ne vieną kelionę bet kokiu oru, o taip pat sukurti stilingą poilsio kampelį namuose. KRISPO sukaupė nemažą tarptautinių leidyklų knygų kolekciją, kurioje rasite knygų įvairiomis kultūros, meno ir edukacijos temomis. Štai ASSOULINE leidykla pasiūlys dar neatrastas pasaulio vietas keliautojams, TASCHEN kiekvieno intelektualo kolekciją papildys išskirtinio dizaino ir vertingo turinio knyga, o įkvepianti GESTALTEN leidykla nepamirš ir jaunesniųjų skaitytojų, taip turiningiems vakarams suburdamos visą šeimą. Šių unikalių leidyklų knygos suteiks trūkstamo žaismingumo ar prabangos namų interjere, praplės žinių horizontus ir augins kultūrinį intelektą.

 Namų erdvės jaukumo puoselėjimas - ilgalaikis ir nuolatinis procesas, kuris dažnai kinta kartu su mūsų augančiais poreikiais ir vertybėmis. Visgi patrauklus ir nuoseklus namų interjeras prasideda ir baigiasi mažomis detalėmis, kurios sukuria darną ir svetingą atmosferą. Kurkite namus, į kuriuos malonu užsukti, o dar geriau – kuriuose gera gyventi.