KRISPO vasaros TOP 5

KRISPO vasaros TOP 5

Šią vasarą karštis nusėdo ant pečių lyg didelė pūkų paklodė, o nusišypsoti saulei pavyksta tik priverstinai užsimerkus. Tokiomis dienomis, rodos, net smėlis batuose atrodo savaime suprantamas, o ofiso stalas lengvai suranda vietą sodo pavėsyje. Nieko keisto, jog bandant suderinti vasarą ir darbą, tenka rasti ir pagalbines priemones tam, kad kiekviena diena taptų paprastesnė ir malonesnė. KRISPO klausėsi klientų poreikių ir nusprendė atrinkti penkis svarbiausius produktus, kurie pagelbės vasaros kaitroje nepasigesti gaivos ir patogumo.

LOCHERBER apsauginis kremas nuo žalingo saulės poveikio SPF 50 neišvengiamai tampa esminiu produktu, kurį reikėtų turėti atostogaujant tiek kieme, tiek gamtoje. Lengvos tekstūros ir kvapo kremas yra sukurtas naudojant naujausios kartos saulės filtrus ir prieš odos senėjimą kovojantį vitaminų kompleksą. Sudėtyje esantys naudingi aliejai atgaivins ir nuramins saulės paveiktą odą bei apsaugos nuo nudegimų bei odos susirgimų.

MYF kūno šveitiklis "Basilico & Bergamotto" neatsitiktinai rikiuojasi tarp svarbiausių vasaros odos priežiūros priemonių. Reguliarus odos šveitimas skatina odos ląstelių atsinaujinimą bei išlaiko odą glotnią ir lygią. MYF kūno šveitiklis su negyvosios jūros druska ir bičių pieneliu švelniai šveičia odą, ją drėkina ir maitina. Puikiai derantis baziliko aitrumas ir bergamotės saldumas atgaivins ir atpalaiduos, o reguliarus odos šveitimo ritualas padės išsaugoti tolygų įdegį net vasarai pasibaigus.

KSP kūno kvepalai "Sugar" užbaigia vasaros penketuką stipria ir gardžia nata. Italų parfumerių kuriami kvapai pasižymi kruopščiai atrinktais kokybiškais elementais bei charizmatiškais aromatų deriniais, kurie kuria elegantišką ir drąsų įvaizdį. „Sugar“ aromate persipina subtilus cukraus ir magnolijos saldumas bei šilti muskuso ir gintaro akordai. Vasaros vakarus sužavėkite savo nauju mėgstamiausiu kvapu.

ANTOINE skalbiklio "Pour Elle" aromatas nugula ant kūno kaip neišvengiamai žavingas ir niekada iš mados neišeinantis aksesuaras. Parfumuotas skalbiklis taps ypač patogiu ir praktišku pasirinkimu vasaros sezonu, kadangi kiekvienas spintoje laukiantis rūbas papuoš išskirtiniu aromatu. Lyg moteris įvairiapusis ir paslaptingas „Pour Elle“ kvapas apsuks galvą švelniu rožės žiedlapių ir nepakartojamo vilkdalgio aromatu, kurį sušildo Virdžinijos kedro mediena ir sodrūs Somalio smilkalai.

ANTOINE Minkštiklis "Pour Elle" – tai nuo skalbiklio neatsiejamas priemonė, kuri ne tik užtikrins rūbų ir paklodžių švelnumą, bet ir išryškins žavingą aromatą. Balkone elegantiškai ant džiovyklės besisupantys skalbiniai kvepės romantika ir lengvumu. Visuomet būti pasiruošus vasaros netikėtumams – misija įmanoma.

Šis vasaros penketukas išsiskiria lengvais kvapais bei esminiais odos priežiūros produktais, kurie lengvai sutilps į kelioninį krepšį arba pagelbės aukštos temperatūros sulėtintame dienos ritme. Mažiau rūpesčių reiškia daugiau laiko nepamirštamų akimirkų kūrimui.