Saulės įkvėpti SPA ritualai namuose

Saulės įkvėpti SPA ritualai namuose

Kylant saulės uždegtomis kopomis ir kvėpuojant tiršta kaitra, sunku neišgirsti tai ateinančios, tai atitolstančios jūros mušos. Sūrus ir vėsus kvapas gaivina ir kviečia ramybės įkvėpti. Paskutiniai žingsniai į stačią kopą iki kol prieš akis – beribė mėlynė ir smėlyje paliktos susišiaušusių vasarotojų pėdos.

 Vasaros džiaugsmai asocijuojasi su jūros ošimu, smėliu kišenėse ir saulės nubučiuota oda. Tačiau kaip išlaikyti kūno odą sveiką, pamaitintą ir švelnią atostogų metu namuose bei kurorte? Liepos mėnesį KRISPO ypatingą dėmesį kreipia į odos priežiūros ritualų kūrimą ir jį sudarančius esminius etapus: šveitimą, drėkinimą bei apsaugą nuo kenksmingų saulės spindulių.

Odos šveitimas – tai lyg odos valymas, kurio metu pašalinamos negyvos odos paviršiaus ląstelės. Vasaros metu, kai prakaituojama gerokai gausiau, odos šveitimas padeda išvengti susidariusių nelygumų ir užsikimšusių porų bei pagerina kraujotaką, kurios pasekoje oda yra lengviau aprūpinama deguonimi ir skatinama atsinaujinti. MY FRAGNANCES kūno odos linija siūlo natūralių ingredientų pagrindu sukurtus ir naujų technologijų pagalba ištobulintus produktus su vasarinių aromatų palete, kurių dėka SPA ritualus galite susikurti tiesiog namuose. MYF kūno šveitiklis „Orchidea & Mandorle” kvepia elegantiška orchidėja ir subtiliu migdolų saldumu. Negyvosios jūros druskos nuvalys šiurkščią ir suskilinėjusią odą, o kokosų aliejus giliai sudrėkins ir pamaitins išsausėjusią odą.

 

 Nušveista oda kaip niekada reikalauja ypatingo drėkinimo, o pašalinus negyvų lastelių barjerą, kūno kremai į odą įsigeria gerokai giliau ir efektyviau. Žinome, jog odos drėkinimas yra svarbus visais metų laikais, tačiau ypač reikalingas žiemą ir vasarą, kai oro temperatūra ir jos kuriamos sąlygos odai tampa ekstremalios. KRISPO siūloma naujiena – tai COMPAGNIE DE PROVENCE kūno kremas „Velvet Seaweed“, praturtintas Viduržemio jūros dumbliais ir augaliniais aliejais bei suteikiantis ilgalaikį drėkinimą, net iki 48 valandų. Šio kremo gelinė tekstūra atgaivins vasaros kaitros išsausintą odą, ją pamaitins ir nuramins, palikdama malonų saldžiųjų migdolų aromatą. Palepinta ir švari oda taps lygi ir glotni, primindama vėjo nupūstytų kopų švelnumą.

 Galiausiai, esminiu ir nepamainomu vasaros produktu išlieka apsauginis kremas nuo kenksmingų saulės spindulių. Nors kūno odos paruošimas vasaros sezonui yra svarbus, SPF filtrus turinčios priemonės turėtų tapti pirmutiniu atributu prieš bėgant pasveikinti saulę. LOCHERBER SUN linija siūlo plataus spektro apsaugą turinčias priemones, kurios saugo nuo kenksmingų UVB ir UVA spindulių. Saulės spindulių neigiama įtaka odai gali pasireikšti nudegimais, odos senėjimu ir odos vėžio rizika, tad saulės voniomis derėtų mėgautis atsakingai ir saugiai, o eiti saulę nuleisti su sveika, švytinčia oda ir šypsena.

 Taigi, tol, kol saulė moja aukščiausiame taške, surinkime šviesiausias vasaros akimirkas žiemos vakarams praskaidrinti, tačiau net ir saulei nusileidus, o vasarai pasibaigus nepamirškime, jog sveikos odos priežiūra namuose turėtų tapti nuolatine rutina, kuri, beje, gali tapti ypatingai maloni ir laukiama. Be jau paminėtų šveitimo ir drėkinimo procedūrų bei saulės apsaugos, atkreipkime dėmesį į pakankamą skysčių kiekį dienoje ir maistingomis medžiagomis praturtintą mitybą. Kuriami įpročiai tampa laukiamais ritualais tuomet, kai juos atliekame su didele meile ir rūpesčiu sau.