Pagrindinis

Knyga ne tik lentynoje, bet ir interjere

Knyga ne tik lentynoje, bet ir interjere

Viena iš šių leidyklų iškilo Niujorke ir buvo pavadinta įkūrėjų ir sutuoktinių Prosper ir Martine pavarde – Assouline. „ASSOULINE“ leidyklos pirminis ir nepakitęs tikslas - išaukštinti amžiną kultūros grožį ir prabangą. Derindami kvapnias žvakes, stilingas knygų lentynas ir įvairaus kultūrinio spektro knygas, „Assouline“ sukūrė esmines šiuolaikinės asmeninės namų bibliotekos detales. Knygose yra sutalpinta emocinė ir intelektualinė patirtis bei neįkainojamos praeities pamokos – tai, kas išlieka šių dienų įkvėpimu, paveldu ir pamatu. Savo amato profesionalų užrašytos knygos varijuoja nuo architektūros ir mados iki kulinarijos ir kelionių, sudarydamos daugiau nei 1000 knygų kolekciją, atspindinčią įvairiausius interesus ir pomėgius.

Kita įkvepianti ir kultūros svarbą pabrėžianti leidykla „GESTALTEN“ siūlo platų rinktinių knygų pasirinkimą įvairaus amžiaus grupėms. Vizualios kultūros, šiuolaikinio dizaino bei eskapizmo temas plėtojančios knygos pritraukia drąsius, žingeidžius ir lanksčius skaitytojus, kurių interesai peržengia knygos eilučių ribas; jose tyrinėjamas nuolatos kintantis kultūros pasaulis ir jo kuriamas spalvotas peizažas. Kūrybingi ir įvairūs knygų viršelių dizainai paverčia skaitymą dar įdomesne patirtimi ir smagiai nugula namų interjere kaip neįpareigojanti, tačiau puikiai atmosferą papildanti detalė.

Galiausiai, „TASCHEN“ – tai įspūdinga kultūrinių knygų leidykla, sauganti išskirtinius ir vienetinius kolekcininkų leidimus. Kiekvienas knygos puslapis stebina nepriekaištingos kokybės iliustracijomis ir originalių šedevrų kopijomis. Sumaniai apipavidalintos knygos suteikia skaitymo ir pažinimo malonumą bei įtraukia į garsiausias mados industrijos istorijas. „TASCHEN“ knygos ir jų kolekcijos – tai išskirtinis skaitymo potyris ir vizualiai nepriekaištinga dekoro detalė, sauganti istorinę vertę ir kruopščiai atrinktas žinias.

KRISPO“ rekomenduojamų trijų leidyklų panašumas – tai meno ir kultūros temos, praturtinančios kultūrinį intelektą ir kūrybinį laisvumą. Tuo pačiu, knygos suteikia interjerui užbaigtumą, papuošia tuščius namų kampelius, sukuria ramybę, žadina smalsumą. Be to, interesus atliepianti knyga gali tapti puikiai apgalvota dovana su išliekamąja verte ir padrąsinimu augti. Šiandien begalinis knygų ir temų pasirinkimas atveria duris į praeitį ir ateitį, skatina domėtis ir žvelgti į šiandieną plačiau ir smalsiau. Taigi, atrodo, tokia nedidelė, į lentyną telpanti knyga pasakoja neišsemiamas istorijas apie tai, kas vyksta už lango ir jaukiame namų interjere.