Pagrindinis

Misija – nustebinti mamą. Ką KRISPO rekomenduoja mamos dienos proga?

Misija – nustebinti mamą. Ką KRISPO rekomenduoja mamos dienos proga?

Pagaliau, kaip lengva ryte atsikelti... Už lango saulė moja jau vis šiltesniu spinduliu, grįžę paukščiai pasakoja apie šiltuose kraštuose rastas patogiausias šakas ir pagautą palankiausią vėją, o į langą beldžiasi gaivaus oro srovės. Iškišus galvą pro langą lyg nosį sukutena – kiek daug kvapų užmirštame, kai žiemos šaltukas užspaudžia nosį. O štai čia, toks išsiilgtas ir savas, Ponas Pavasaris ateina. Akys merkiasi prieš ryškią saulę, o žandus kutena netikėta šypsena – tai vis mus mylinti saulė, vis mūsų neapleidžianti motina gamta.

  Gamta ir motina – tai dvi neaprėpiamos ir neišsemiamos sąvokos, kurias lengviau kvapu ir jausmu apibūdinti, nei sutalpinti į žodį. Motinos diena ateina tuomet, kai ateina pavasaris – du stebuklai ir dvi pradžios. Šios dienos prasmė – ne gėlių skaičius, o jų apkabinantis kvapas, ne daikto materialinė vertė, o verčiau jo teikiama emocija. KRISPO žino, jog kiekviena motinos diena yra galimybė apkabinti ir įvertinti mamą, o kartu ir įkvėpti, pradžiuginti, priminti. Leiskite mums pasiūlyti kelias gražias idėjas, kurios, tikime, nustebins ir sujaudins kiekvieną mamą.

 Nepriklausomos Niujorko leidyklos „Assouline“ knygos dovanoja įkvėpimą ir augimą, kuris galimai sužadins ar prižadins mamos mylimas veiklas ir žingeidumą. Žydinti ir tobulėjanti mama – pati gražiausia, tad nuoširdžiai siūlome peržvelgti šios unikalios leidyklos kolekciją, kuri pasižymi įspūdingu knygas puošiančiu grafiniu dizainu bei meną, kulinariją ir keliones apimančias temas. Būtent rašytojos ir fotografės Claiborne Swanson Frank knyga „Mother and Child“ (liet. „Motina ir vaikas“) giliai sujaudina ir paliečia kiekvieną moterį, patyrusią magišką motinystės galią. Knygoje sutalpintos intymios motinos ir vaiko fotografijos – lyg sustabdytos akimirkos, išreiškiančios emocinį ryšį ir jo neapsakomą grožį. Knyga „Mother and Child“ – tai tobula motinos dienos dovana ir jaudinantis priminimas mamai.

 

 Emocijos ir kvapai apipina didelę dalį mūsų patirčių ir prisiminimų.  Pasirodo, kvapai formuoja mūsų pasaulį labiau, nei manome. Sudėtingas kvapų suvokimo mechanizmas apima nosį, kuri įtraukia kvapo molekules, ir smegenų sritis, kuriose kvapo informacija susiejama su konkrečia žinia ar emocija. Dovanojant namų kvapo difuzorių, sukursite prisiminimus apie ypatingą motinos dienos šventę ir atkursite puikias emocijas. Italų prekinis ženklas „OFFICINA DELLE ESSENZE“ šiai progai rekomenduoja atgijančia pavasario gamta kvepiančius namų kvapus:

v  "Melograno" – tai šviežias granatų nektaro aromatas, kurį papildo svaiginantis bergamotės ir abrikosų saldumas;

v  "Uva fragola" – saldus ir vaisinis gauruotojo vynmedžio, raudonųjų vynuogių, braškių, gervuogių bei burboninės vanilės kvapas;

v  "Morning Forest“ – gaivus miško kvapas, slepiantis pušų, eglių, kiparisų, sekvojos ir muskuso natas.

 Kvapų teikiamos patirtys padeda kurti jums artimas ir savitas namų erdves, tad tokiu pačiu būdu galime palepinti savo kūną pozityvo ir energijos nestokojančiomis priemonėmis. Kosmetika ir kūno priežiūra – tai meilės sau išraiška, kurią galite dovanoti mamai kaip priminimą mylėti savo nuostabų ir stiprų kūną bei aprūpinti jį atpalaiduojančiais ritualais. Italų prekinis ženklas „My Fragnances“ buvo sukurtas su misija užtikrinti aukščiausią produktų kokybę ir patikimumą pasitelkiant gamtą ir technologiją. Natūralaus kvapo ir švarios sudėties kūno priežiūrios priemonės kuria prabangias ir įsimintinas akimirkas tiesiog namuose. Pavargusią ir brandžią moters odą lepinantys ir maitinantys produktai gali būti apgalvota ir rūpestinga dovana mamai. „My Fragnances“ šiai ypatingai progai siūlo rinktis svarbiausias kūno priežiūros priemones: šveitiklį, kūno pienelį, dušo gelį ir rankų kremą. Šiuos produktus rasite pavasario įkvėptais kvapais:

v  "Orchidea & mandorle" – švelnaus orchidėjų ir migdolų aromato produktai, kurie ne tik atpalaiduoja, bet ir maitina, ramina bei saugo odą.

v  "Patchouli & ambra" – intensyviu pačiuliu ir jausminga ambra kvepiančios priemonės jautriai ir probleminei odai, taip pat turinčios odos atsinaujinimą skatinančių bei antiseptinių savybių.

 Skirtingų kvapų paletės – skirtingoms mamoms. Neabejojame, jog kiekvienai mamai surasime ją džiuginantį kvapą!

 

 Kurti prisiminimus ir stiprinti ryšius verta kiekvieną dieną, mes žinome. Ir žiemai užklupus paltu apgaubkime, o tamsesnėmis dienomis karštos arbatos puodeliu pavaišinkime. Taip pat apkabinkime – rytais ir vakarais, pavasario atgimime ir paprasčiausiame momente. Mamos, visos – šmaikščios ir pernelyg rūpestingos, tylinčios ir iki šiol pasakomis raminančios – vertos pasaulio ir visų gražiausių vardų. Tad mylėkime jas kaip pavasarį ir sugrįžkime it paukščiai iš šiltų kraštų. Nesvarbu kelintas eina pavasaris, mamos juoko raukšlelės nebaisios, jei jos pilnos juoko ir atsiminimų kartu.