Pagrindinis

Artėjančių Velykų aromatai

Artėjančių Velykų aromatai

Kas gražiausia pavasario fone? Išryškėjančios horizonto spalvos, netikėtai pagaunantis atgimstančios gamtos kvapas ar pirmieji kuklūs saulės spinduliai, verčiantys susimąstyti kiekgi dar dienų kaklus skaromis dengsime? Iškentėjus žiemos šaltuką, pavasaris pasitinka su ilgesnėmis dienomis, žavinga augmenijos kaita ir dažnesniais pasivaikščiojimais gryname ore – rodos, lyg natūralus gyvenimo ciklas vėl pradėjo judėti jam įprastu ritmu. Turbūt ir šventų Velykų diena tampa savotiška atspirtimi į naują etapą ir išsiilgtas pramogas.

Pasiruošimas Velykų pusryčiams ir svečių priėmimui gali tapti maloniu ritualu, kuris ne tik paskatina generalinei namų tvarkai, bet ir suteikia malonaus laukimo. Tam, kad nei vienas saulės spindulys apdulkėjusiuose languose neužstrigtų, o apšviesti paviršiai neišduotų užsitęsusios žiemos tingulio, verta išbandyti pavasario gaivos įkvėptus bei natūralius namų paviršių valymo produktus. Virtuvės ir vonios kambariui skirti COMPAGNIE DE PROVENCE universalūs valikliai ir indų plovikliai yra sukurti natūralių ingredientų pagrindu, tad veikia efektyviai ir veiksmingai, o taip pat yra saugūs jūsų aplinkai ir sveikatai. Pavasariniai aromatai „Mandarine aromatique“ ir „Open air“ varžosi su plačiai atidaryto lango gaiva. Mandarine aromatique skleidžia citrusinį mandarino ir rozmarino šviežumą, o Open air apgaubia švelniu alavijo ir linų gėlių aromatu. Įsisenėjusioms ir riebalinėms dėmėms įveikti sukurtas universalus COMPAGNIE DE PROVENCE valymo įrankis „Black soap“ yra pagamintas tradiciniu metodu pačių Marselio muilo specialistų. Turtingas alyvuogių aliejaus kvapas neužgoš pavasarinių minčių bei leis tvarkymosi procesą paversti smagiu ritualu.

Štai tuomet, kai namų paviršiai spindės it nauji, o saulė dar ryškiau apšvies namų erdves, įkvėpsime giliai tyros ramybės ir tolumoje išgirsime išsiilgusius ir vėl sugrįžusius paukščius. Tam, kad namų atmosfera kartu su gamta atgimtų skirtingomis natomis, KRISPO parinko visą pavasario įkvėptų difuzorių puokštę:

v  MY FRAGNANCES MILANO „Bamboo leaves“ – tai vaisinis gėlių ir švelnaus japoniško bambuko derinys, balansuojantis tarp energijos ir ramybės;

v  OFFICINA DELLE ESSENZE „Melograno“ – saldina dienas nepamirštamos bergamotės ir ryškaus granato prieskoniu;

v  CULTI MILANO „Tessuto“ – papildo erdves svaiginančiu ir prašmatniu jazminu bei giliu juodojo serbento lapų aromatu;

v  CULTI MILANO „Chromia II“ – žaismingas ir saulėtas apelsino lapų bei subtilios pistacijos derinys;

v  LOCHERBER „Rhubarbe Royale“ – žemiškas ir ryškus kadagio ir jį puošiančių prisirpstančių uogų kvapas.

Galiausiai, šventinį Velykų stalą papuošus margintais kiaušiniais ir naminėmis vaišėmis, apsidairysime aplinkui įvertindami tuos, kurie yra su mumis. Šypsenos ir žaidimai gera energija apjungs, o ant stalo šokančios žvakės šildys pilnus ir jaukius namus. Pavasarinei saulei nusileidus, žvakės liepsna primins buvusias dienas ir žadės dar šviesesnius rytus. Šventiška ir harmoninga kvapų gama įvairiomis emocijomis užplūs. Kurią uždegsite jūs?

v  MY FRAGNANCES MILANO žvakė „Bamboo leaves – atpalaiduojantis gėlių ir bambuko aromatas, keliantis rytais ir užliūliuojantis vakarais.

v  LOCHERBER MILANO žvakė „Inuit – švelniai karstelėjęs žaliosios arbatos ir saldžiai prisirpusių juodujų serbentų aromatas.

v  CERERIA MOLLA 1899 žvakė Tea&Lemongrass - subtilus žaliosios arbatos ir citrinžolės derinys kuria ypatingą gyvybės ir ramybės harmoniją, sveikinančią naujai užgimusią dieną.

v  CERERIA MOLLA 1899 žvakė „Raspberry&Black Vanilla - viena kitą papildančios avietė ir tamsioji vanilė kuria romantišką ir žaismingą nuotaiką.

 Vis dėlto, spalvingų aromatų ir šventinių paukščių melodijų visumoje užvis svarbiausia išlikti čia, esamajame momente. Pasirengus pasitikti ateinantį rytojų ir visgi pilnai kvėpuojant šiandienos verte. KRISPO šeima sveikina su artėjančiomis šventomis Velykomis, tačiau pirmiausia – su šiandienine diena.