KAIP NAUDOTI NAMŲ KVAPUS

KAIP NAUDOTI NAMŲ KVAPUS

Namų kvapų difuzorius išties paprasta naudoti. Jums tereikia įstatyti lazdeles į stiklinį difuzorių, kas tėra vaikų žaidimas. Kad galėtumėte nuolat mėgautis kvapu, turite kartą per savaitę apversti lazdeles, taip kvapas atsinaujina. Esencija, į  kurią įmerkiamos lazdelės, išgaruoja, susilietusi su oru, tad atrodo, kad kambaryje pasklido nauji kvepalai.

Rekomenduojame šį darbą atlikti, atitraukus lazdeles nuo drabužių ar įvairių paviršių, nes nuo netyčia užkritusių kvapų gali likti dėmių. 

TOBULA VIETA NAMŲ KVAPAMS

Išmokę atpažinti namų kvapus, teturite nuspręsti, kur pastatyti difuzorių. Stikliniai buteliukai su kvapais ir ratano lazdelėmis yra puiki interjero detalė: jie elegantiški, bet subtilūs ir tinka bet kokioje aplinkoje, tačiau, tai, kur pastatysite namų kvapų difuzorių, turės įtakos kvapo sklidimui ir jo išsilaikymo trukmei.

Namų kvapų difuzorių niekada nereiktų statyti žemiau nei vieno metro aukštyje arba aukščiau už savo nosį. Kvapas natūraliai kyla ir užpildo orą, tad jeigu pastatysite difuzorių per aukštai, jis ne taip veiksmingai skleis kvapus, o Jūs jų taip stipriai nejausite. Dar turėtumėte atsižvelgti į pagrindą: difuzorių reikia statyti ant lentynos, prieš kurią nėra kitų lentynų. Be to, virš difuzoriaus neturėtų būti jokių kliūčių.

Todėl ideali vieta yra stalai ir kavos staleliai, žemi baldai ar komodos. Venkite statyti difuzorius šalia šilumos šaltinių ar oro srovės, šalia palangių ar knygų lentynų. Tinkamai parinkus difuzoriaus dydį ir jo pastatymo vietą, galėsite išties pasimėgauti švente uoslei.

 

KAIP IŠSIRINKTI TINKAMIAUSIĄ DYDĮ

Namų kvapų difuzrių buteliukai yra įvairių dydžių – nuo 100 ml iki 4700 ml. Namų kvapų difuzoriai turi ratano lazdeles. Vieno ar kito dydžio pasirinkimą lemia ne tik kvapo sklidimo trukmė, bet ir estetika. Tik tinkamo dydžio indas padės Jums geriausiai papuošti namus.

100 ml difuzrius tinka mažoms erdvėms, tokios kaip vonia, tualetas ar mažas kambarys.

250 ml namų kvapų difuzoriai puikiai tinka vidutinio dydžio patalpoms, pavyzdžiui, pagalbinėms patalpoms, kambariams-spintoms ar nedideliems butams (pvz., vieno kambario butams), o 500 ml dydžio difuzoriai puikiai tiks vidutinio dydžio-didelėms patalpoms, pvz., vestibiuliams, svetainėms, virtuvėms ar laiptinėms. Difuzoriai nuo 1000 ml tinka atviroms erdvėms, profesinėms patalpoms, studijoms ar kitoms didelių išmatavimų patalpoms.

Jeigu norite, kad visuose Jūsų kambariuose nuolat sklistų gerai juntami kvapai, teturite pažaisti su skirtingais dydžiais ir pastatyti didesnį difuzorių į mažesnį kambarį.

 

KVAPŲ IŠSILAIKYMO TRUKMĖ

Namų kvapų sklidimą ir jo trukmę įtakoja daug veiksnių.100 ml difuzoriaus užtenka 1-2 menesiams. 250 ml namų kvapų difuzoriaus užtenka maždaug 2-3 mėnesiams, 500 ml difuzoriaus 4-5 mėnesiams, tačiau namų kvapų difuzoriaus veikimo trukmę įtakoja ir kiti veiksniai:

·         Kvapai gali gretai išgaruoti, jeigu šalia yra tiesioginių šilumos šaltinių, pavyzdžiui, židinių ar oro kondicionierių. Kuo arčiau difuzoriaus jie yra, tuo greičiau išgaruoja kvapai;

·         Patalpoje, kurioje pastatomas namų kvapų difuzorius, veikia oro srovė;

·         Ratano lazdelių apvertimo dažnumas: rekomenduojama tai daryti ne daugiau dviejų kartų per savaitę.

 

VEIKSMINGAS PASIRINKIMAS: PURŠKIAMI KVAPAI PATALPOMS

Jeigu ieškote tinkamų Jūsų namams kvapų, turite žinoti, kad be difuzorių būna ir purškiamų kvapų. Koks skirtumas tarp šių dviejų produktų? Tai priklauso nuo to, kaip pageidaujate gyventi savo namuose.

Namų kvapų difuzoriai su lazdelėmis – tikra namų interjero detalė. Stikliniai buteliai papuošia bet kurias patalpas ir juos lengva naudoti, nes kvapai vis iš naujo pasklinda patalpose be jokių pastangų. Jums tereikia atsiminti reguliariai apversti lazdeles. O purškiamiems kvapams reikia daugiau dėmesio.

Purškiklis veikia labai greitai ir iškart, todėl jis tiks, kai norite kvėpinti savo namus tik, kai kyla toks noras. Purškiami kvapai yra labiau koncentruoti ir stipresni. Jie puikiai tinka tokioms didelėms erdvėms kaip loftai ir atviros erdvės.

Naudodamiesi specialia purkštuko sistema, galite išgauti maksimalų intensyvumą, nieko neprarasdami. Jeigu ieškote alternatyvos namų kvapų difuzoriams su lazdelėmis, purškiami kvapai gali būti puiki išeitis – Jums tikrai patiks visuose namuose pasklindantis mylimas kvapas.

 

NAMŲ KVAPŲ DIFUZORIŲ PRIVALUMAI

·         Paprasta naudoti; interjero detalė.

·         Kad atšviežintumėte kvapą, apverskite lazdeles.

·         Siekiant priderinti kvapo intensyvumą prie patalpos dydžio, galima rinktis iš skirtingo dydžio butelių.

·         Vidutinė kvapo sklidimo trukmė – keletas mėnesių.

·         Pastatykite namų kvapų difuzorius ant plokščio paviršiaus, o apversdami lazdeles, laikykite jas atokiai nuo audinių ir įvairių paviršių – taip išvengsite dėmių.

PURŠKIAMŲ NAMŲ KVAPŲ PRIVALUMAI

·         Nėra reikalo jų kur nors statyti: galite kvėpinti patalpas kur tik norite.

·         Kvėpinkite savo erdvę, kada tik norite.

·         Purškiami kvapai yra didesnės koncentracijos ir stipresni.

·         Speciali purkštuko sistema, nešvaistanti kvapų.

·         Galima purkšti į aukštį. Venkite patekimo ant kilimų, užuolaidų ir apmušalų, kad ant audinių neliktų dėmių, kadangi kvapai yra gaminami su natūraliais eteriniais aliejais.

 Dabar, kai nebeliko jokių paslapčių apie namų kvapus, viskas, ką turite padaryti, tai pradėti kvėpinti ir papuošti savo namus.