NAMŲ KVAPAI: KAIP IŠSIRINKTI GERIAUSIUS

NAMŲ KVAPAI: KAIP IŠSIRINKTI GERIAUSIUS

Kiekvienam, norinčiam savo namuose susikurti išskirtinę, asmeninę atmosferą, būtina į erdvę įtraukti namų kvapus. Ši madinga detalė namų erdvėje sukuria savitą stilių, o jos pasirinkimui skiriame tokį patį didelį dėmesį kaip ir tada, kai renkamės baldus ar audinius.

Namų kvapų difuzoriai papuošia namus savo aromatais ir sukuria tikrą šventę uoslei. Tai naujas namų personalizavimo būdas, nes namai ir yra ta vieta, kur kvapai gali suvaidinti esminį vaidmenį.

 

KAIP KVĖPINTI SAVO NAMUS

Kvapai sklinda iš difuzoriaus palaipsniui ir užpildo erdvę maloniais bei švelniais pojūčiais. Vis dėlto nėra lengva pasirinkti tinkamą kvapą. Mes padėsime Jums suprasti, kokios kvapų natos geriausiai tinka kiekvienam kambariui, nepriklausomai nuo to, ar mes kalbėtume apie virtuvę, miegamąjį ar svetainę.

 

PARINKITE KIEKVIENAM KAMBARIUI GERIAUSIAI TINKANČIUS NAMŲ KVAPUS

Namų kvapų difuzoriai kiekvienai namų vietai suteikia atitinkamą atspalvį ir naujai apibrėžia Jūsų asmeninę erdvę. Įsivaizduokite, kaip grįžtate į namus po ilgos dienos: šviesos vis dar neuždegtos, tačiau Jūsų nosį glosto švelnus aromatas. Taip iškart pasijuntate namuose ir esate pasirengę panirti į savo pasaulį.

Tad geriausia rinktis kvapus, pirmiausia atsižvelgiant į savo asmeninį skonį ir labiausiai Jums tinkantį stilių, nepamirštant ir to, kokią atmosferą gali sukurti kiekvienas aromatas. Kai kurie kvapai padeda atsipalaiduoti, kiti gi tinkamesni išliekantiems prastiems kvapams panaikinti. Mes padėsime susieti Jūsų instinktus, kad kvapai taptų privaloma namų interjero detale.

Namų kvapų difuzoriai vaidina dvejopą namų dekoravimo vaidmenį: pirmiausia jie namuose palieka švelnų ir ilgalaikį kvapo pėdsaką, o be to, difuzorius naudojamas ir kaip interjero detalė. Radus tinkam kvapą, labai paprasta personalizuoti kiekvieną kambarį, o pats darbas dar ir teikia malonumą.

Kvapai sklinda iš difuzoriaus palaipsniui. Atidarę butelį, įstatykite lazdeles, o visa kita tėra vaikų žaidimas. Kad atšviežintumėte kvapą, kartas nuo karto turėsite apversti lazdeles.

 

KAIP KVĖPINTI VIRTUVĘ

Virtuvė – tai energija pulsuojanti mūsų namų širdis, kurioje kaupiasi prisiminimai ir kvapai, tad geriausia šiam kambariui parinkti citrusinius kvapus. Citrusiniai vaisiai yra natūralus energijos šaltinis. Dėl savo gaivumo jie išvalo orą ir sukuria malonų geros savijautos pojūtį. Žalioji citrina ir citrina – tai tobulas gaivumo derinys, atgaivinantis orą ir padedantis pašalinti blogą kvapą.

Citrusinių natų namų kvapai puikiai tinka virtuvei, bet gali būti naudojami ir pereinamuosiuose kambariuose, kai norite atskirti erdves. Tad citrusinės natos tinka koridoriams, laiptinėms ar įėjimams.

Nerolis su apelsinų žiedų aromatu yra toks pat gaivus kaip ką tik nuskinti citrusiniai vaisiai, tad jis sukuria kambaryje jaukumą ir suteikia jam energijos.

Kvapai virtuvei:

Officina delle Essenze „Arancia Cannella

Cereria Molla 1899 „Verbena di Sicilia

Culti Milano „Aramara

 

KVEPIANTI SVETAINĖ

Svetainė – tai vieta, kur demonstruojate savo svetingumą, todėl kiekviena detalė turi padėti sukurti tokią aplinką, kurioje galima būtų gyventi ir atsipalaiduoti. Baldams irgi tūri būti skiriamas didelis dėmesys. Čia kvapus galima parinkti, atsižvelgiant į sezoną. Gėlių, rytietiškų ar pikantiškų natų aromatai labiausiai tinka Jūsų kambariui personalizuoti. Šiltai apgaubiantis, bet ne per stiprus vanilės aromatas tobulai pasklinda tarp svetainės baldų. Neįtikėtinai puikų gerovės pojūtį gali sukurti saldžios vanilės ir stiprios karamelės derinys.

Jeigu Jums patinka išskirtiniai kvapai, rytietišką atmosferą sukurti padės pačiulis. Šie kvapai iškart leidžia gerai pasijusti ir natūraliai sušildo aplinką. Jeigu vis dėlto pageidaujate atpalaiduojančios atmosferos, pasinerkite į saldų pelargonijos aromatą. Pelargonijų derinys su Provanso levandomis padeda kovoti su uodais, tad puikiai tinka vasarai.

Gyvenamojoje erdvėje, į kurią įeina koridorius ir įėjimas, malonu pajusti šiltas, vaisines mandarinų ir prieskonių natas. Malonus citrusinis aromatas derinamas su cinamono ir muskato kuriama šiluma. Tai ne šiaip kvapas, o tikras kvietimas susirinkti aplink sofą ir dalintis buvimo kartu malonumu.

Kvapai svetainei:

Officina delle Essenze „Patchouli

Cereria Molla 1899 „Amber & Sandalwood

Culti Milano „Fuoco

Locherber Milano „Bourbon Vanilla

 

KVAPAI JŪSŲ VONIOS KAMBARIUI

Vonia – tai vieta, kur sukuriate gerą savijautą, išgryninate pojūčius ir susitaikote su pasauliu. Tai kambarys, kuriame energiją bandome suderinti su atsipalaidavimu, tad čia siūlome naudoti kaip jūros brizas gaivius jūrinius aromatus. Kvapai primins Jums pasivaikščiojimą tarp uolų, į kurias daužosi putojančios bangos, o kartu jie suteikia energijos, reikalingos naujai dienai pradėti.

Kita vertus, jeigu bandote sukurti atpalaiduojančią atmosferą, pasinerkite į saldų baltojo muskuso aromatą – tai idealūs kvapai atpalaiduojančiai voniai. Švelnus, bet kartu ir intensyvus aromatas pripildo orą aksominių, įtraukiančių natų, sukuriančių tiesiog dievišką pojūtį.

 Kvapai vonios kambariui:

Officina delle Essenze „Brezza Marina

Cereria Molla 1899 „Mediterranean Blue

Culti Milano „Mareminerale

My Fragrance „White Musk

  

KAIP KVĖPINTI MIEGAMĄJĮ

Nėra intymesnės vietos nei miegamasis, tad čia siūlome rinktis namų kvapų difuzorius, padėsiančius pasijusti nevaržomai. Šioje tikrojo atsipalaidavimo, miego ir komforto zonoje renkamės giedrą bei malonų ramybės pojūtį kuriančius aromatus.

Miegamajam tinka toki namų kvapai, leidžiantys ore justi ką tik išskalbtų skalbinių šviežumą ir švelnų gaivumą, bei primenantys apie senai lauke leistas dienas. Išjungiate šviesą ir aromatas nugula ant švelnių apklotų.

Kvapai miego kambariui:

Officina delle Essenze „Puro Lino

Cereria Molla 1899 „French Linen

Culti Milano „Mediterranea

Locherber Milano „Inuit

 

Kvapai namų skirtingoms namų erdvėms išrinkti, o kitos savaitės straipsnyje aptarsime, kaip užtikrinti, kad kvapai namuose sklistų intensyviai ir kuo ilgiau.

Dėl kvapų Jūsų namų erdėvėms visada galite konsultuotis mūsų FacebookInstagram paskyrose ar „Live Chate“ www.krispo.lt