ITALIŠKI „MY FRAGRANCES“ KVAPAI - IŠBAIGTI IKI TOBULUMO

ITALIŠKI „MY FRAGRANCES“ KVAPAI - IŠBAIGTI IKI TOBULUMO

Ar įsivaizduojate namų kvapą, kuris kvepia tobulai ir tinka jums taip pat tobulai? Jei tokio dar neradote, pristatome – itališki „My Fragrances“ (sutrumpintai „MYF“) kvapai.

Visi „My Fragrances“ produktai yra kuriami pačioje įmonėje Italijoje, pradedant idėja, dizainu ir baigiant pakavimu. Visos detalės yra sužiūrimos itin atidžiai, kad niekas nebūtų praleista.

 

Tik pagrindiniai ingredientai, naudojami šio itališko prekinio ženklo produktams, gaminami Graso mieste, kur susitinka meistriškumas, moksliniai tyrimai ir inovacijos. „MYF“ skiriamas didelis dėmesys net ir mažiausioms detalėms, viskas daroma itin kruopščiai ir tikslingai, ne veltui šio prekinio ženklo produkcija vadinama „išbaigta iki tobulumo“.

 

Dvidešimties metų patirtis, kurioje slypi aistra namams, geram dizainui ir skoniui, leido sukurti specialias formules bei atrinkti geriausius ingredientus, kurie būtų absoliučiai natūralūs. „MYF“ produkcijoje nėra parabenų, silikono, mineralinių aliejų.

„Krispo“ gali pasidžiaugti pristatydama šį Italijos dvelksmą ir Jums. Kvapų gausa įtiks net ir išrankiausiam skoniui. Namų difuzoriai ir purškikliai varijuoja nuo gaivos iki saldumo ir rytietiškų motyvų. Pavyzdžiui, tokie citrusiniai kvapai kaip „Cinnamon&Orange Fruit“, „Sandalwood&Orange“, „Neroli Chic“, „Fresh Lemon“, „Pure Vanilla“ arba gėlių aromatai „White Pomegranate“, „Sweet Peonia“, o gal vasariški paparčių kvapas „Lavender&Camomile“ bei medžių aromatai „Emotion of Sea“ ar „Aromatic Wood“. Šalia šių kvapų rikiuojasi ir paslaptingas muskuso kvapas, pavyzdžiui, „White Musk“.

 

Išsirinkus namų kvapą, „MYF“ prekinis ženklas Jūsų taip lengvai nepaleis ir vilios išbandyti kūno priežiūros priemones, kurios aromatų išskirtinimu, natūralumu ir kokybe nenusileidžia namų difuzoriams. Dušo geliai, skysti muilai, kūno ir rankų kremai, pieneliai kūnui – ko labiausiai geidžiate? Gal „Orchidea&Mandorle“ aromato kūno priežiūros priemonės, kuri kupina orichidėjų ekstrakto, o pastarasis žinomas kaip ilgaamžiškumo eliksyras? O gal „Patchouli&Ambra“ – intensyvus ir jausmingas kvapas, tonizuojantis bei atgaivinantis. Per amžius sukauptos žinios apie vaistažoles atsispindi „Maggiorana, Coriandolo&Pepe Nero“ aromate, o „Basilico&Bergamotto“ suteiks gaivumo bei sužadins prisiminimus apie Italijos kraštą ir jo kvapus.

My Fragrances Milano kvapų asortimentą rasite čia: My Fragrances kvapai