Pagrindinis

KAIP KVEPIA SKIRTINGOS PATALPOS?

KAIP KVEPIA SKIRTINGOS PATALPOS?

Kuo jums kvepia virtuvė? O kuo miegamasis, svetainės kambarys ar... vonios kambarys? Kiekviena patalpa gali turėti savą kvapą, tereikia atrasti tinkamą.

Šių dienų kvapų difuzorių pasiūla – itin didelė, tad šįkart „Krispo“ ir pasakoja apie tai, kokius kokybiškus kvapus pasirinkti skirtingoms erdvėms.

JŪSŲ NAMAI

Pradėkime nuo intymiausių erdvių, kuriose atsipalaiduojama kaip niekur kitur, čia nusimetamos visos kaukės, nusiaunami aukštakulniai bei nusirišami kaklaraiščiai. Taip, tai Jūsų namai.

Sakoma, kad tinkami, skanūs ir jaukūs kvapai skatina nostalgiją, gaivina prisiminimus ir kuria tinkamą šeimai bei artimiesiems aplinką. Turbūt pritarsite, kad reprezentatyviausia namų erdvė, kurioje daug laiko praleidžia ir šeimininkai, ir atvykę svečiai – svetainė. Čia bendraujama, valgoma, juokaujama, dalijamasi paslaptimis, čia žiūrimi filmai ir pasakojamos istorijos. Aktyvioje, dažnai savų ir svečių lankomoje patalpoje verta suteikti artimą, pažįstamą, bet kartu ir paslaptingą, neerzinantį kvapą. Miegamasis – jūsų ramybės ir miego oazė, tad čia turėtų vyrauti ramybe, subtilumu alsuojantis kvapas. Nepamirškite ir vonios kambario, kuriam siūloma rinktis gaivesnį kvapą.

Skaniai kvepiančiose patalpose viskas atrodo dar gražiau ir maloniau. Tad priimkite namų kvapą kaip interjero detalę savo kambariams. Šį sezoną atkreipkite dėmesį į kelis „Culti” kvapus. Beje, bendros savybės, būdingos visiems CULTI kvapams – nenuginčijama kokybė, kuri sukuriama griežtai laikantis parfumerių taisyklių: šio prekinio ženklo kvapai yra sudaryti tik iš kelių grynų bei tyrų elementų, todėl yra puikiai atsiskleidžiantys ir neerzinantys. Pavyzdžiui, „Mediterranea” (čia dominuoja citrinos ir apelsinai. Švelnus ir nepretezingas kvapas, puikiai tiksiantis vonios kambariui), „Mountain” (lapų ir kedro aromatas, tiksiantis klasikinei svetainei), „Fuoco” (patiks pasižymintiems karštesniu temparementu, nes čia vyrauja rytietiškų prieskonių detalės), „Terra” (viduržemio jūros saulės aromatas su vanile ir citrusais, ypač tiksiantis virtuvėje), „Tessuto” (neįpareigojantis, lengvas kvapas, tiks bet kurioje patalpoje įvairioms namų stilistikoms).

Dar vienas kūrėjas – LOCHERBER – atkeliavęs tiesiai iš Italijos. Tai natūralūs ir kokybiški namų kvapai, kruopščiai atrinkti bei sukurti šeimininko italo – Carlo Barlocher. Čia vyrauja atidumas, reiklumas ir itališkas dizainas. Vienas iš kvapų, į kurį vera atkreipti dėmesį šį sezoną – „Venetiae” (vyraujantys kvapai: bergamotė, Sicilijos citrinos, levandos, jūros dumbliai, mirta, kedras, samanos), „Malabar pepper” (prabangus imbiero, apelsino, bergamontės ir cinamono kvapų derinys, suteiksiantis ramybę ir subtilumą Jūsų miegamajam), „Inuit” (žalioji arbata, juodieji serbentai) , „RhubarbeRoyale” (jazminas, raudonos uogos, ciklamenas, kadagys), „Baltic Amber (prabangus, rafinuotas gintaro kvapas, puikiai tiksiantis svetainėje), „Fig and Rose” (saldus rožių ir figų kvapas).

Mėgstantys kruopštų rankų darbą, atkreipkite dėmesį į CERERIA MOLLA prekės ženklą. Tai labai aukštos kokybės ir subtilaus kvapo ispaniški namų kvapai. Keli jų pavyzdžiai, kas tiktų Jūsų namų erdvėms: Amber & Sandalwood (aštrus aromatas, dvelkiantis šviežiais citrusiniais vaisiais ir skleidžiantis sandalmedžio bei saldaus muskuso kvapą, leis pajusti gaivų miško dvelksmą), „Tuberosse &Jasmine (prabangus šviežių tuberozos, jazminų ir narcizų žiedų aromatas, pasijusite tarsi Ispanijos pakrantėje. Pagrindinės kvapų natos: apelsinų žiedai, tuberozė, jazminas, narcizai), „Bergamotto di Calabria (tai į Viduržemio jūros salą nukeliantis kvapas, suteikiantis šilumos ir šviesos. Pagrindinės kvapų natos: bergamotė, sandalmedis, kardamonas ir lengvas citrusas. Puikus pasirinkimas miegamajam).

Taip pat neprašausite pro šalį pasirinkę ir vieną iš OFFICINA DELLE ESSENZE kvapų: „Ambra” (tradicinis rytietiškas aromatas, turintis ambros, miros ir muskuso kvapų), „Patchouli” (dar vienas rytietiškas pojūtis, išsaugotas brangiuose ir aromatinguose lapuose iš Indonezijos), „Uva Fragola”, „Angostura” (stiprus kvapas, turintis gencijonų, gvazdikėlių, ambros skonių), „Brezza Marina” (gaivinantis aromatas, įkvėptas žavingos Viduržemio jūros pakrantės. Pagrindinės kvapų natos: jūros natos, kadagys ir pajūrinė pušis), „Fresco Bosco” (pasijausite tarsi pušyne. Pagrindinės kvapo natos: pušys, eglės, kiparisai, sekvojos, muskusas).