KSP kūno kvepalai "Cannabis" 50 ml

Charakteringas ir energizuojantis KSP Cannabis aromatas skirtas tiems, kas vertina tylią prabangą ir žino savo vertę. Parfumeris, kurdamas šį aromatą, siekė perteikti svaiginantį kanapių kvapą, tam pasitelkdamas kruopščiai atrinktus ingredientus, tačiau visiškai nenaudodamas pačių kanapių sudėtyje.

 

Pirmiausia čia pajusite kedrą ir sandalą. Tai vieni labiausiai parfumerių vertinamų ingredientų, suteikiantys sodrumo ir tvirto charakterio aromatui. Po kelių akimirkų pradeda skleistis kiparisas ir rozmarinas, suteikiantys žalios, ramios gaivos. Aromato viršutinėse natose - pušies natos, kurios žinomos kaip organizmo tonikas, gerinančios nuotaiką. Rafinuotas žalumos ir medienos derinys.

67,00 €
Su mokesčiais

Charakteringas ir energizuojantis KSP Cannabis aromatas skirtas tiems, kas vertina tylią prabangą ir žino savo vertę. Parfumeris, kurdamas šį aromatą, siekė perteikti svaiginantį kanapių kvapą, tam pasitelkdamas kruopščiai atrinktus ingredientus, tačiau visiškai nenaudodamas pačių kanapių sudėtyje.

 

Pirmiausia čia pajusite kedrą ir sandalą. Tai vieni labiausiai parfumerių vertinamų ingredientų, suteikiantys sodrumo ir tvirto charakterio aromatui. Po kelių akimirkų pradeda skleistis kiparisas ir rozmarinas, suteikiantys žalios, ramios gaivos. Aromato viršutinėse natose - pušies natos, kurios žinomos kaip organizmo tonikas, gerinančios nuotaiką. Rafinuotas žalumos ir medienos derinys.

CANNABIS

Duomenų lapas

Talpa
50 ml