"Cereria Molla" namų kvapų papildymas "Mediterranean blue" 200 ml

Meditteranean Blue – tai nepailstantis ir užliūliuojantis jūros ošimas, tarp pirštų pasislėpusios smėlio smiltys bei tolumoje bekrykštaujančios žuvėdros. Sodriai mėlynai raibuliuojanti Viduržemio jūra yra šio kvapo įkvėpimas. Švelnus gėlių ir citruso įsiliejimas aromatui prideda įvairumo, gaivumo ir stimuliuojančios gyvybės.

Pagrindinės kvapų natos:

Viduržemio jūros aromatas dvelkia vėjo nešama vėsuma ir ramybe. Tyras ir žemiškas jūros kvapas kuria Meditterranean Blue išskirtinį žavesį;

- Baltos gėlės dovanoja prašmatnų salsvą kvapą, kuris šaltam jūros aromatui suteikia įvairumo ir vasariškos šilumos;

- Gaivios ir šviežios citrinos rūgštumas papildo ir palengvina saldžias gėlių natas.

23,00 €
Su mokesčiais
Išparduota

Prekę įsigyti ir apžiūrėti galite šiuose KRISPO salonuose:
  • Vilniaus salonas PLC Panorama / Saltoniškių g. 9 (PLC Panorama)
  • Klaipėdos salonas PC Akropolis / Taikos pr. 61 (PC Akropolis)

Meditteranean Blue – tai nepailstantis ir užliūliuojantis jūros ošimas, tarp pirštų pasislėpusios smėlio smiltys bei tolumoje bekrykštaujančios žuvėdros. Sodriai mėlynai raibuliuojanti Viduržemio jūra yra šio kvapo įkvėpimas. Švelnus gėlių ir citruso įsiliejimas aromatui prideda įvairumo, gaivumo ir stimuliuojančios gyvybės.

Pagrindinės kvapų natos:

- Viduržemio jūros aromatas dvelkia vėjo nešama vėsuma ir ramybe. Tyras ir žemiškas jūros kvapas kuria Meditterranean Blue išskirtinį žavesį;

- Baltos gėlės dovanoja prašmatnų salsvą kvapą, kuris šaltam jūros aromatui suteikia įvairumo ir vasariškos šilumos;

- Gaivios ir šviežios citrinos rūgštumas papildo ir palengvina saldžias gėlių natas.

 Namų kvapų papildymas – tai galimybė niekuomet nepasigesti mėgtamiausio aromato namų erdvėje. Buteliukas talpina dvigubą difuzoriaus tūrį, be to yra pagamintas iš plastiko bei užsukamas sandariu dangteliu. Didesnė talpa leis džiaugtis atsargomis ilgiau, o kokybiška pakuotė išsaugos aromato sodrumą ir unikalumą.

Cereria Molla 1899 – tai ispanų šeimos įkurtas žvakių ir namų kvapų verslas, šiandien skaičiuojantis daugiau nei 100 metų. Tradiciškai rankomis gaminamos žvakės išliko esminiu šio prekinio ženklo principu iki šiol, tačiau nesustojantis produkcijos tobulinimas ir pasiūlos augimas – tai ne vienos šio verslo šeimos kartos indėlis. Būdami ištikimi iš kartos į kartą perduodamoms tradicijoms ir palaikydami gamtos tausojimo idėją, Cereria Molla 1899 žvakių ir namų kvapų sudėtis yra tik iš natūralių, gamtoje randamų ingredientų, o kvapų įvairovė rezonuoja Viduržemio jūrą supančius kalnus ir bangas žadinantį vėją. Cereria Molla 1899 produktai – tai ilgų metų rankų darbo ir kryptingo judėjimo rezultatas. Švelnios ir aiškios linijos, tamsių ir šviesių spalvų kontrastas – tai subtilaus ir klasikinio dizainas, atsispindintis kiekviename unikaliame produkte.

Sudėtis:

Citral, (R)-p-menta-1,8-diene, Ciclamen Aldehyde (2-Methyl-3-(pisopropylphenyl)propional, Alpha-Isomethyl Ionone, Beta-pinene, Nopil Acette, 2,4-Dimethyl-3- Cyclohexen-1-carboaldehyde, Alpha-hexylcinnamaldehyde, Linalyl Acetate,Linalool; 3,7- dimethyl-1,6-octadien-3-ol; dl-linalool. It contains, among others components: more than 30% Ethanol, between 15-30% Parfum. 

1351

Duomenų lapas

Talpa
200 ml
Kvapo pavadinimas
Mediterranean blue
Kvapų šeima
Gėlių