Kaip sukurti pavasarį mamos akyse?

Kaip sukurti pavasarį mamos akyse?

Pirmasis gegužės mėnesio sekmadienis, rodos, išaušta pačiu laiku - kai norisi pasveikinti ne tik motiną gamtą, bet ir mamą. Galbūt ir pats pavasaris paberia gėlių puokštes tam, kad neštume jas į mus užauginusį glėbį? Rūpestis, žodžiai ir dėmesys yra gražiausi komplimentai mamoms, tuo tarpu vertingos ir praktiškos dovanos prisideda prie jų geros savijautos ir šypsenos.

 Pailsėjusi ir žvali mama – laiminga mama. Taip dažnai mamos prisiima viso pasaulio rūpesčius, pamiršdamos savo pačių gerovę. KRISPO parduotuvėse siūlome brandžiai odai skirtas veido priemones „Locherber Gold 24 K“, papildytas aukso dulkėmis, taukmedžio sviestu ir vitaminais E bei B5. Ši linija mamos veidui suteiks sveiko švytėjimo ir jaunatviško žvalumo, o taip pat paruoš odą makiažui. Natūraliais principais sukurta dekoratyvinė kosmetika iš „Locherber“ pabrėš gražiausius moters bruožus: šypseną, žvilgsnį ir pasitikėjimą savimi. Tegul dovanos mamai neša žinutę, primenančią, jog pavasaris jų akyse irgi turi sužydėti!

Jeigu nespėjote suplanuoti smagios išvykos su mama šiltuose kraštuose, dovanokite jai  dalelę Viduržemio jūros. „Compagnie de Provence“ kūno ir veido priežiūros rinkinys "Velvet Seaweed" talpina Viduržemio jūros dumbliais ir augaliniais aliejais papildytas priemones, kurių malonus aromatas ir švelnus pojūtis ant odos padės atsipalaiduoti ir atgauti jėgas. Paskatinkite savo mamas atrasti laiko sau kasdien ir užsimiršti ošiančios jūros melodijoje.

KRISPO asortimente varijuoja skirtingų kvapų gamos ne be reikalo – tikime, jog tinkami aromatai pakylėja bei kuria kelius, padedančius nukeliauti atgal į brangius prisiminimus dar ir dar kartą. Bene kiekvieną moterį sužavės moteriškas gėlių ir vanilės kvapas „Jasmin“ iš ANTOINE . Stiprioms asmenybėms arba pasitikėjimo savimi stokojančioms moterims ypač tiks mediena ir citrusais dvelkiantis KSP aromatas „Duelle Rose“ . O štai šilumą aplinkiniams dalijančioms mamoms atstatyti savus meilės rezervus padės paslaptingas ir jaukus „Azad Kashmere“ aromatas iš LOCHERBER. Kvapų jūroje pasimesti lengva, tačiau mūsų parduotuvėse dirbančios konsultantės mielai pagelbės išrenkant tinkamiausią aromatą jūsų mamai.

 Kad ir kaip nuspręsite nustebinti mamą šiais metais, nepamirškite, jog vertingiausios dovanos – tai rūpestis ir laikas kartu. Nepabijokite kartu leistis į išvykas, daug juoktis ir kurti neįkainojamas akimirkas. Tegul Motinos diena tampa savotišku simboliu, primenančiu, jog stiprinti tarpusavio ryšį verta kiekvieną dieną.