Pagrindinis

NORITE NAMUOSE JAUSTIS DAR GERIAU? RINKITĖS NATŪRALIUS KVAPUS!

NORITE NAMUOSE JAUSTIS DAR GERIAU? RINKITĖS NATŪRALIUS KVAPUS!

Ekologiškas maistas, ekologiški buities reikmenys, ekologiškų medžiagų drabužiai... Šiandien būdvardis „ekologiškas“ arba „natūralus“ sutinkamas labai dažnai, vis daugiau susimąstoma ir kalbama apie aplinkos taršą bei to poveikį visiems.

Natūralumas atkeliauja ir į kvapų pasaulį, sintetika, kuri yra pagaminta iš paprastesnių junginių nei natūralūs gaminiai, nebėra vienintelė laimėtoja.

Kvapai yra kompleksiniai, jie gali būti sudaryti iš 15 ar net 50 skirtingų medžiagų. Tačiau jau prieš kelerius metus JAV aplinkosaugos organizacijos „Environment Working Group“ atlikti tyrimai parodė, kad daug visiems įprastų, kasdien daugumos žmonių naudojami kvepalai yra pagaminti iš naftos cheminių komponentų bei alkoholio. Didelė dalis šių medžiagų vartotojams gali sukelti alergijas, taip pat gali sutrikdyti hormonų ir netgi nervų sistemos veiklas.

Keliamas klausimas, ar tai, kas gali pakenkti sveikatai, sukelti diskomfortą, yra vertas tų pinigų, kurie sumokami? Turbūt dauguma mūsų turime bent vienus (o gal ir daugiau) komercinius, žinomų dizainerių ar prekinių ženklų kvepalus, už kuriuos mokėjome pakankamai solidžią sumą. Žinoma, sintetiniai kvapai gali skleisti pasakišką aromatą, tačiau nepamirškite tai, kokį poveikį jis daro jums ir aplinkai. Tad renkantis kvapus ne tik sau, bet ir namams (difuzorius, žvakes ar eterinius kvapus), galvokite apie tai, kaip jaučiatės, kai užuodžiate tam tikrą kvapą ar būnate toje aplinkoje.

Kvapų namai „Krispo“ didelį dėmesį skiria natūralumui: natūraliems eteriniams aliejams ir žvakėms iš natūralaus vaško. Natūralūs kvapai turi savitą, subtilų, švelnesnį nei sintetinių kvapų, aromatą: jie dvelkia lapų, žiedų, šaknų, žievių, netgi dervų kvapais.

Natūralūs kvapai yra išskirtiniai ir tuo, kad jie ne tik kvepia, bet ir teigiamai veikia žmogaus nuotaiką bei jausmus. Jei už lango nyku, o namie norisi jaukumo bei laimės, uždekite žvakę su eteriniu aliejumi. Džiaugsmo, gero ūpo suteiks citrusiniai, bergamočių, šalavijų, gėlių, vanilės aromatai. Jei norite susikaupti – rinkitės natūralius kvapus, kuriuose yra rozmarinų, cinamono ar kitų prieskonių aromato.