Pagrindinis

IDĖJOS KVAPNIOMS ERDVĖMS UŽ NAMŲ RIBOS

IDĖJOS KVAPNIOMS ERDVĖMS UŽ NAMŲ RIBOS

Savo namus jau įpratote lepinti skaniais, išskirtiniais kvapais, o kuo kvepinti automobilį, biurą, o gal savo turimą jaukią parduotuvę ar viešbutį?

„Krispo“ jau pasidalino patarimais apie tinkamus kvapus namų erdvėms, o dabar kviečia susipažinti su kvapais, geriausiai derančiais ne namų patalpoms.

Kai įsėdate į automobilį...

 

Norite gerai nusiteikti darbo dienai? Pagelbėti Jums gali ir tinkamai parinktas kvapas automobiliui. Pradėkite dieną produktyviai su... Pavyzdžiui, CULTI kvapais. Jie sukurti parfumerių tik iš kelių grynų bei tyrų elementų, todėl yra puikiai atsiskleidžiantys ir neerzinantys, kas aktualu tokiai mažai erdvei kaip automobilio salonas. Savo transporto priemonei rinkitės iš šių CULTI kvapų: „Oficus“, kuriame vyrauja greipfrutas, figų lapai, santalas, figmedžių pieno natos, vanilė, muskusas, „Aramera“, elegantiškas, turintis karčiųjų apelsinų, bergamotės ir santalmedžio kvapų, taip pat „Tessuto“ ir „Mareminerale“.

 

Automobilio kvapus kuria ir garsiausias italų kvapų gamintojas – LOCHERBER. Čia Jūsų laukia didelės galimybės – „Venetiae“, „Inuit“, „Azad Cashmere“, „Habana Tobacco“, „Hejaz Incense“, „Klinto“, „Rhubarbe Royale“, „Malabar pepper“. Nepraleiskite ir mažiau garsių, bet ne mažiau kokybiškų OFFICINA DELLE ESSENZE automobilių kvapų.

Atvykus į darbą....

 

Štai puikiai nusiteikę Jūs jau atvykote į savo biurą. Kažkas ne taip? Kažko trūksta? Pasirūpinkite kvapu ir čia (žinoma, prieš tai pasitarę su kolegomis, kad visiems tiktų ir patiktų).

 

„Krispo“ siūlo rinktis šiuos CULTI kvapus: „Tessuto“ (švelnus ir lengvas kvapas, nepretenzingas ir daug kam patiksiantis), „The“ (kvapas, tinkantis mokymuisi, darbui, meditacijai, suteiksiantis ramybės ir susikaupimo pojūtį), „Mountain“ (tinkantis erdvėms, kur daug bendraujama. Skleidžiantis lapų, kedro kvapą).

 

LOCHERBER darbo erdvėms sukūrė ir rekomenduoja šiuos kvapus: „Habana Tobacco“ (dėl šio kvapo pasitarkite su kolegomis, kadangi jis turi tokių sudedamųjų dalių kaip bergamotė, medus, kokosas, tabakas, vanilė, kedras), „Azad Cashmere“ (vyraujančios natos: bergamotė, Maroko jazminas, lelija, pačiulis, irisai), „Klinto“ ir „Dokki“.

 

O štai CERERIA MOLLA kviečia išbandyti šiuos savo kūrinius: „Amber & Sandalwood“ (šis kvapas leis pajusti gaivų miško dvelksmą), „Bergamoto di Calabria“ (kvepiantis bergamote, kardamonu ir lengvu citrusu), „Velvet Wood“ (vyrauja levandų, prieskonių, tabako ir vanilės kvapas. Suteiks šilumos ir ramybės). OFFICINA DELLE ESSENZE: „Brezza Marina“ (mėgstantiems lengvumą ir gaivą: jūros natos, kadagys ir pajūrinė pušis), „Legno di Rosa“ (miškingas, subtilus kvapas, nukelsiantis į Amazonės miškus), „Ambra“ (šiltas ir viliojantis tradicinis Rytų kvapas), „Mucho Bianco“.

Gal turite nuosavą restoraną ar viešbutį?

 

Dirbate paslaugų sektoriuje, priimate daug žmonių į restoraną ar viešbutį? Ar būtumėte savininkas, ar dizaineris, ar vadybininkas, pagalvokite apie tai, kuo kvepės patalpos.

 

Rinkdamiesi kvapus viešbučiui ir vėl atsigręžkime į garsiuosius CULTI, kurie viešbučių erdvėms siūlo „L'Oudness“ (švelniai subtilus kvapas, turintis bergamotės ir smilkalų skonių), „Mediterranea“, „Mountain“ (skirtą patalpoms, kur susirenka nemažai žmonių) kvapus, o LOCHERBER – „Oudh“ (kvepia žibuoklėmis, medžių sakais, smilkalais, tabaku, kava, pačiuliu), „Mannequin“, „Venetiae“ (turi bergamotės, Sicilijos citrinos, levandų, jūros dumblių, kedro skonių), „Malabar Pepper“. CERERIA MOLLA viešbučio erdvėms siūlo rinktis iš šių kvapų: „Amber & Sandalwood“, „Bulgarian Rose & Oudh“, „Velvet Wood“. O OFFICINA DELLE ESSENZE „Ambra“, „Patchouli“, „Fresco Bosco“, „Angostura“.

 

O štai restorano erdvėms taip pat pasirinkite tinkamus kvapus. CULTI kviečia išbandyti šiuos: „The“ (kvapas, tinkantis mokymuisi, darbui, meditacijai, suteiksiantis ramybės ir susikaupimo pojūtį), „Terra“, „Officus“, „Fuoco“ (itin temperamentingas kvapas, turintis rytietiškų prieskonių). LOCHERBER idėjos restorano erdvių kvapams: „Malabar Pepper“, „Bourbon Vanilla“, „Hejaz Incense“, „Azad Cashmere“ (vyraujančios natos: bergamotė, Maroko jazminas, lelija, pačiulis, irisai), „Klinto“, „Baltic Amber“ (prabangus ir intensyvus kvapas, tad derinkite prie esamų patiekalų ir restorano tipo). CERERIA MOLLA prekinis ženklas išskiria šiuos kvapus: „Basil & Mandarin“, „Raspberry & Black Vanilla“, „Tea & Lemongrass“, „Bergamotto di Calabria“. O OFFICINA DELLE ESSENZE: „Melograno“, „Uva Fragola“, „Rum & Cassis“, „Angostura“, „Puro Fico“.

Skaniai kvepiančių erdvių!