Pagrindinis

KVEPIANČIOS DOVANOS – ŠIŲ KALĖDŲ TOPAS!

KVEPIANČIOS DOVANOS – ŠIŲ KALĖDŲ TOPAS!

Gruodžio mėnuo atkeliavo drauge su šventinėmis nuotaikomis, jaukiais vakarais namuose dekoruojant kambarius, puošiant eglutes ar keliaujant į miestą pasigrožėti visur mirgančiomis lemputėmis. Kaip ir kasmet, Jūs ir vėl atsiverčiate lapą, kuriame didžiosiomis raidėmis užrašote DOVANŲ SĄRAŠAS, pradedate ieškoti idėjų interneto portaluose, tinklaraščiuose ar vaikštant bei dairantis į parduotuvių lentynas.

Per šias Kalėdas kviečiame dovanoti ne tik džiaugsmą, draugystę, geras emocijas, bet ir... kvapus, kurie dovanoja emociją!

Nesiblaškykite ir apibrėžkite šias Kalėdas – lai jos būna kvepiančios. Išsikelkite sau gražų tikslą – visiems įteikti dovaną, kuri būtų aromatinga. Ar tai būtų namų kvapas-difuzorius, ar žvakė, ar muilas, svarbiausia – malonus, tinkantis konkrečiam asmeniui, kvapas.

JAI: Kalėdos, kvepiančios Italija

Puikiai suprantama, kad namų kvapų, žvakių, kremų ar kitų kvapnių prekių įvairovė – didžiulė. Tad šią žiemą savo žmonai, mamai, močiutei, sesei ar draugei dovanokite itališko kvapo dvelksmą. Naujo prekinio ženklo „Parco 1923” kvapai patiks tikrai daug kam: viršutinės šių kvapų natos yra kadagys ir šventagaršvė, vidurinės natos – sausmedis, pupmedis, irisas, o apatinės natos – sodinė briedragė ir beržas. Akivaizdu, kad šių kvapų deriniai panardins į gamtą, sukurs natūralumo ir šviežumo įspūdį.

Pavyzdžiui, mamai ar žmonai po Kalėdų eglute padėkite kūno kvepalus „Scarpetta di Venere“. Šis kvapas – saldus, stiprus, kurio pagrindinės natos – plačialapės klumpaitės, kuri pražįsta pavasarį, taip pat laukinės šilauogės, paprastasis erškėtis. Juntamos ir medžio natos, tiksliau – buko medžio, kuris yra Abrucio nacionalinio parko simbolis.

Dar viena idėja dovanai iš „Parco 1923” kūrinių – žvakė arba namų kvapo difozorius. Nagi, kuriai moteriškosios lyties atstovės nepatiktų gauti tokios kvapnios dovanos? Šio italų gamintojo namų kvapai – stipraus, bet gaivaus kvapo, kuris primena kalnus, gėlą vandenį ir mišką.

Dar viena moterų nenuvilsianti dovana – odos priežiūros priemonės: muilai, kūno kremai ir prausikliai. Visa tai siūlo ir „Parco 1923”. Kvepiantis muilas pripildytas natūralių medžiagų, kūno prausiklis sukurtas pagal tradicinį vaistininkų receptą iš kadagių ir bukų ekstraktų, o štai kūno kremas kupinas erškėtuogių ekstrakto – vienu didžiausių vitamino C šaltinių.

JAM: švelniai veido odai

Ne, nepamiršome ir JŲ – vyrų. Per šias Kalėdas savo mylimus vyrus ne tik apdovanokite meile, šiluma, bet ir kvapniomis veido odos priežiūros priemonėmis arba skutimosi reikmenimis, pavyzdžiui, „Compagnie de Provence“ arba „Culti SPA“ skutimosi šepetėlis. Pastarasis pagamintas iš barsuko kailio šerių. Be to, šį šepetėlį patogu laikyti specialiame stovelyje.

Po skutimosi procedūros svarbu pamaitinti ir sudrėkinti odą. Tad prie dovonos pridėkite ir vyrišką „Compagnie de Provence“ kremą po skutumosi. Šis kremas saugos odą nuo išsausėjimo ir ją pamaitins.