Pagrindinis

PAVASARIS JAU ČIA – PRADĖKITE JĮ ŠVARIAI IR GAIVIAI

PAVASARIS JAU ČIA – PRADĖKITE JĮ ŠVARIAI IR GAIVIAI

Nors plevėsuojančius sijonus, švarkelius ir lengvus lygiapadžius batelius dar teks pasaugoti spintoms, visgi, kalendorinis pavasaris jau čia. Kol oras šyla, saulė skverbiasi pro debesis ir po truputį pradeda šildyti žemę, mes turime laiko sau, namams ir... Švarai.

Tinkama skalbimo priemonė – ir audiniai lyg nauji

 

Keičiantis metų laikams vertėtų ne tik atnaujinti ar papuošti namus naujomis interjero detalėmis, bet ir tinkamai pasirūpinti jų švara bei tvarka. Pradėkite labai paprastai ir žemiškai – skalbimu. Užuolaidos, pagalvėlių užvalkalai, lovatiesės ar staltiesės – visi audiniai taps it nauji parinkus tinkamas, geras ir kokybiškas priemones.

 

Geras pasirinkimas šio pavasario pradžios švaros misijai – „Antoine“ produkcija. Tai prancūzų įmonė, kuri specializuojasi skalbimo, higienos priemonių, žvakių bei kvepalų gamyboje. Gamybai pasitelkiamos išskirtinės haute couture kokybės žaliavos, dažniausiai jos yra naudojamos tik aukščiausio lygio parfumerijoje.

 

Taip, „Antoine“ užsiima tiek kūno, tiek drabužių ar kitų audinių švaros, higienos bei kvapų priemonių gamyba. Pagrindinis šio prekinio ženklo siekis – kad kūnas ir drabužiai kvepėtų vienodai.

„Antoine“ skalbimo priemones galima išskirti į du pagrindinius gaminius – skalbiklį ir minkštiklį. Vyraujančios kvapų gamos – nuo nuosaikių, neįkyrių, švelnių iki aštresnių ir intensyvesnių. Visiems skoniams. Pavyzdžiui, „Classic“ – klasikinis kvapas, skirtas žmonėms, kuriems patinka įprasti, neišsiskiriantys kvapai. Beje, tai geriausia priemonė Jūsų skalbiniams, jei norite gaivos pojūčio, be jokio stipresnio kvapo. Norintiems ne tik gaivos, bet ir subtilaus kvapo, rekomenduojama rinktis „Elle“ skalbiklį ar minkštiklį. Klasikinis kvapas čia papildytas rožinių medžiagų skoniais. O štai „Intense“ kvapas, kurio sudėtyje yra pačiolio, odos ir ambros (gintaro) prieskonių – intensyvus, skirtas netradicinio skonio mėgėjams, tiems, kurie nori savo audiniams suteikti ryškų kvapą. Beje, naudojant „Antoine“ švaros produkciją, rekomenduojama naudoti vienodai kvepiančias priemones (ir, skalbiklio ir minkštiklio), siekiant išvengti nepageidaujamo dviejų skirtingų kvapų susimaišymo.

 

Na, o po skalbinių...

 

Pavasariškai nauji kvapai Jums ir Jūsų kūnui

 

Metas pasirūpinti ir savimi. Kaip jau minėta, „Antoine“ idėja – naudoti vienodus kvapus tiek skalbiniams, tiek higienos priemonėms ir kvepalams. Šį pavasarį tokį būdą išbandykite ir Jūs.

 

Muilas, dušo želė, kvepalai. Darnus trio. Jam „Antoine“ kūrėjai taip pat parinko vienodų kvapų. Tiesa, pasirinkimo yra daugiau nei skalbimo priemonėms. Įvairiems skoniams ir stiliams. „Classic“ kvapas – universalus, neutralus, nuosaikus, tinkantis ir vyrams, ir moterims, turinti kedro, sandalmedžio, ambros bei muskuso prieskonių. Kur kas intensyvesnis, priešingas „Clasic“ kvapui – drąsus „Intense“, labiau patiksiantis vyrams. Mėgstantiems aštrumą ir išskirtinumą – „Cedre“ ir „Ambre“ kvapai – stiprūs ir charakteringi skoniai. Tinka tiek vyrams, tiek moterims.

 

Subtilumą ir švelnumą Jums užtikrins „Santal“ ir „Musc“ kvapai, o moterims rekomenduojama išbandyti naują „Elle“ kvapą – tai klasikinio kvapo pagrindu sukurta kompozicija, praplėsta moteriškais rožinių medžiagų kvapais.

Ar jau jaučiate pavasarį?