• Nauja

"DM" apimties ir elastingumo suteikiantis šampūnas "No.2" 8 ml

Šampūnas Nr. 2 „LE VOLUME“  - tai plaukams apimties, lankstumo ir elastingumo suteikianti priemonė. Ši formulė puikiai tinka ploniems ir lygiems plaukams, kuriems trūksta gyvybingumo ir pilnumo. Šampūno pagrindinė sudėtinė dalis yra Nori japoniški raudonieji dumbliai, kurie vertingi dėl gausybės baltymų, A, C ir B12 vitaminų bei mikroelementų. 

4,00 €
Su mokesčiais
Prekę įsigyti ir apžiūrėti galite šiuose KRISPO salonuose:
  • Kauno Savanorių pr. salonas / Savanorių pr. 192 C
  • Vilniaus salonas PLC Panorama / Saltoniškių g. 9 (PLC Panorama)
  • Kauno salonas PC Akropolis / Karaliaus Mindaugo pr. 49 (PC Akropolis)
  • Klaipėdos salonas PC Akropolis / Taikos pr. 61 (PC Akropolis)
  • Kauno salonas PLC Mega / Islandijos pl. 32 (PLC Mega)
  • Klaipėdos Liepų salonas / Liepų g. 22
  • Kauno Beauty care salonas PC Akropolis / Karaliaus Mindaugo pr, 49 (PC Akropolis)

Antroji DAVID MILLET linija „LE VOLUME“ buvo sukurta apimties ir stiprumo stokojantiems plaukams. Atidžiai profesionalų sukurtos „LE VOLUME“ priemonės tinka tiek normaliems, tiek ploniems plaukams. Novatoriškos priemonės formulė didina plaukų apimtį, suteikia pilnumo ir besvorio purumo. Šią liniją išskiria švelniai žadinantis žaliosios arbatos kvapas, kuris pavers grožio ritualus dar malonesne dienos dalimi.

DAVID MALLETT produktus geriausiai apibūdinantys žodžiai: aukščiausia kokybė, inovatyvumas ir praktiškumas.

Prancūzijoje vertinamas kaip vienas geriausių plaukų stilistų, David Millett sukūrė vardinį prekinį ženklą, skirtą profesionalaus salono patirčiai namuose. Skirtingų tipų plaukams skirti produktai atliepia menkiausius klientų poreikius ir siūlo paprastą, tačiau efektyvią formulę, kuri rūpinasi sveikais ir gyvybingais plaukais namų sąlygomis.

Ypatingai lengvos tekstūros, tačiau turtingos sudėties produktai talpina vertingus aukštos koncentracijos ingredientus, kurie ne tik maitina plaukus, bet ir nedirgina galvos odos, tad yra tinkami net ir jautriausios odos savininkams. DAVID MALLETT produktų sudėtyje nerasite parabenų, mineralinių alyvų, ftalatų ar cheminių priedų, o jų gamyboje nebuvo atliekami tyrimai su gyvūnais.

SHA-02S

Susiję produktai