• Nauja

"DM" kaukė sausiems ir pažeistiems plaukams "No.1" 50 ml

Bekvapės drėkinamosios kaukės „L‘HYDRATATION“  pagrindinis ingredientas - itin galingo poveikio keravis, kuris veikia kaip augalinis proteinų kompleksas ir yra ypač svarbus palaikant sveiką plauko struktūrą. Keravis prasiskverbia tiesiai į plauko žievę, stiprina plauką iš vidaus bei glotnina folikulą. Šio ingrediento dėka plaukai yra giliai sudrėkinami, įgauna švelnumą ir sveiką žvilgesį.

16,00 €
Su mokesčiais
Prekę įsigyti ir apžiūrėti galite šiuose KRISPO salonuose:
  • Kauno Savanorių pr. salonas / Savanorių pr. 192 C
  • Vilniaus salonas PLC Panorama / Saltoniškių g. 9 (PLC Panorama)
  • Kauno salonas PC Akropolis / Karaliaus Mindaugo pr. 49 (PC Akropolis)
  • Klaipėdos salonas PC Akropolis / Taikos pr. 61 (PC Akropolis)
  • Kauno salonas PLC Mega / Islandijos pl. 32 (PLC Mega)
  • Klaipėdos Liepų salonas / Liepų g. 22
  • Kauno Beauty care salonas PC Akropolis / Karaliaus Mindaugo pr, 49 (PC Akropolis)

Pirmoji DAVID MALLETT linija „L‘HYDRATATION“ buvo sukurta išskirtinai sausiems, pažeistiems bei gyvybingumą praradusiems plaukams. Vertingais aliejais ir vitaminais praturtinti produktai ypač giliai drėkina sausą plauką, suteikdami ilgalaikį efektą. Plaukų neapsunkinanti besvorė formulė leidžia palengvinti plaukų  iššukavimą ir formavimą.

Drėkinamąją kaukę naudokite ant išplautų, rankšluosčiu nusausintų plaukų, o tepdami ypatingą dėmesį skirkite plaukų galiukams. Įprastam naudojimui kaukę ant plaukų laikykite 5-10min., siekiant maksimalaus poveikio – iki 30min. Kaukės efektyvumas bus dar stipresnis, jei išteptus plaukus apvyniosite šiltu rankšluosčiu.

DAVID MALLETT produktus geriausiai apibūdinantys žodžiai: aukščiausia kokybė, inovatyvumas ir praktiškumas.

Prancūzijoje vertinamas kaip vienas geriausių plaukų stilistų, David Millett sukūrė vardinį prekinį ženklą, skirtą profesionalaus salono patirčiai namuose. Skirtingų tipų plaukams skirti produktai atliepia menkiausius klientų poreikius ir siūlo paprastą, tačiau efektyvią formulę, kuri rūpinasi sveikais ir gyvybingais plaukais namų sąlygomis. 

patingai lengvos tekstūros, tačiau turtingos sudėties produktai talpina vertingus aukštos koncentracijos ingredientus, kurie ne tik maitina plaukus, bet ir nedirgina galvos odos, tad yra tinkami net ir jautriausios odos savininkams. DAVID MALLETT produktų sudėtyje nerasite parabenų, mineralinių alyvų, ftalatų ar cheminių priedų, o jų gamyboje nebuvo atliekami tyrimai su gyvūnais. 

241431

Susiję produktai