PARCO 1923 namų kvapų difuzorius 250 ml

 Atsigulkite ant medinių namų grindų, užsimerkite ir įkvėpkite – kambario lubos atsivers, medžių viršūnės dangų šukuos, tolima egzotika ir ramybė kūną ir sielą skalaus. Po pirštais minkštos samanų pagalvėlės susisapnuos; lyg vienas seniausių, bet pilnas gyvybės, miškas čia pat sužaliuos.

 „Parco 1923” difuzoriai – tai galimybė užuosti augančių medžių energiją ir magišką, raminančiai veikiančių gėlių aromatą. Samanų žalumos stiklinis difuzoriaus buteliukas mena Italijos aristokratų stalus puošusias senovines rašalines, o dailus švelnaus akmens žiedas ir minimalistinis dizainas akcentuoja „Parco 1923“ žemišką gamtos idėją ir iš jos gaunamų vertingų žaliavų įprasminimą. Difuzorius nesunkiai įsipaišys į betkokį namų interjerą bei įkvėps erdves žaliuojančia gaiva.

63,00 €
Su mokesčiais

 Atsigulkite ant medinių namų grindų, užsimerkite ir įkvėpkite – kambario lubos atsivers, medžių viršūnės dangų šukuos, tolima egzotika ir ramybė kūną ir sielą skalaus. Po pirštais minkštos samanų pagalvėlės susisapnuos; lyg vienas seniausių, bet pilnas gyvybės, miškas čia pat sužaliuos.

 „Parco 1923” difuzoriai – tai galimybė užuosti augančių medžių energiją ir magišką, raminančiai veikiančių gėlių aromatą. Samanų žalumos stiklinis difuzoriaus buteliukas mena Italijos aristokratų stalus puošusias senovines rašalines, o dailus švelnaus akmens žiedas ir minimalistinis dizainas akcentuoja „Parco 1923“ žemišką gamtos idėją ir iš jos gaunamų vertingų žaliavų įprasminimą. Difuzorius nesunkiai įsipaišys į betkokį namų interjerą bei įkvėps erdves žaliuojančia gaiva.

Kvapo natos:

- Pagrindinė kvapo nata yra pupmedis, kuris dėl savo kerinčios žiedų formos dar dažnai vadinamas „auksiniu lietumi“. Pupmedžio esencija neveltui buvo naudojama raganiškuose ritualuose – kvapas nustelbia intensyviai derlingo miško su švelnios karamelės prieskoniu.

- Abrucio kalnuose augantis kadagys skleidžia intensyviai salsvą sakų ir sausos medienos kvapą, kuris laukinių gėlių kompanijoje kuria ryškų ir įsimintiną akcentą.

- Miško takelius ir medžius užklojusios miško samanų pagalvėlės pulsuoja aromatingu lietaus pažadinto miško ir drėgnos žemės kvapu.

- Buko medis, žinomas dėl išskirtinai tvirtos ir patvarios medienos, pasižymi tokiu pat stipriu ir nesumaišomu kvapu. Bukas, būdamas Abruco Parko simbolis, atsiveria kaip viena ryškiausių „Parco 1923“ natų.

Kitos natos – laukinis salieras, sausmedis, kiškiakrūmis, vilkdalgis.

PARCO 1923 – tai istoriją pasakojantis kvapas iš Abrucio senojo miško parko. 1923-iais metais karališkosios šeimos įkurtas vienas seniausių parkų Europoje saugo išskirtinines lauko gėles. Daugelį metų ekspertų tirti bei vertingais pripažinti augalai šiandien sudaro unikalią „Parco 1923“ produkcijos sudėtį. Aštuonių gėlių derinys, sutalpintas į žavius samanų spalvos buteliukus, turtingas ne tik kūno odos priežiūrai naudingomis savybėmis, bet ir išskirtinai sodriu miško gilumos aromatu.

880014

Duomenų lapas

Talpa
250 ml
Kvapų šeima
Žalumos
Room size
20-40 m²