"Laundress" indų ploviklis 475 ml

THE LAUNDRESS – tai meno gyventi įkvėpta ir mokslu paremta ekologiška skalbimo ir namų valymo priemonių linija, sukurta Niujorke. Dviejų draugių, o vėliau ir bendraįkūrėjų, Lindsey Wieber ir Gwen Whiting, prekinis ženklas gimė iš noro palengvinti kasdienius namų ruošos darbus ir išsaugoti pradinę audinių kokybę. THE LAUNDRESS produkcija orientuojasi į gamtai ir žmogui saugias sudėtines dalis, tad sudėtyje nerasite baliklių, dažiklių, sulfatų, fosfatų ir chloro. Be to, produktai gaminami naudojant atsinaujinančius išteklius bei nėra testuojami su gyvūnais. THE LAUNDRESS kolekcija yra praturtinta fermentais, kurie veiksmingai atpažįsta ir pašalina skirtingas dėmes, o natūrali optinė šviesinamoji medžiaga veikia kaip nekenksminga alternatyva balikliui. 

20,00 €
Su mokesčiais
Prekę įsigyti ir apžiūrėti galite šiuose KRISPO salonuose:
  • Kauno Savanorių pr. salonas / Savanorių pr. 192 C
  • Vilniaus salonas PLC Panorama / Saltoniškių g. 9 (PLC Panorama)
  • Kauno salonas PC Akropolis / Karaliaus Mindaugo pr. 49 (PC Akropolis)
  • Klaipėdos salonas PC Akropolis / Taikos pr. 61 (PC Akropolis)
  • Kauno salonas PLC Mega / Islandijos pl. 32 (PLC Mega)
  • Klaipėdos Liepų salonas / Liepų g. 22

INDŲ PLOVIKLIS – tai ypač didelės koncentracijos ir natūralios sudėties priemonė, tinkanti plovimui rankomis ir mašina. Neutralaus kvapo ploviklio formulė yra švelni ir saugi rankų odai, tačiau galinga šalinant prikepusį maistą ir riebalus. Naudokite porceliano, stiklo, nerūdijančio plieno, krištolo ir sidabro indams.

Naudojimas: indus plaudami rankomis, kriauklę pripildykite karštu vandeniu ir įšvirškite ploviklio arba užpilkite priemonės ant lininio indų plovimo skudurėlio. Indus plaunant mašinoje pakaks vieno ploviklio kamštelio. Plovimo metu nerūdijančio plieno indus visada atskirkite nuo sidabrinių. Alavinius, porcelianinius ir krištolinius indus rekomenduojame plauti rankomis.

H-05

Duomenų lapas

Talpa
475 ml