"Laundress" skalbiklis "Lady" apatiniams rūbams 475 ml

THE LAUNDRESS – tai meno gyventi įkvėpta ir mokslu paremta ekologiška skalbimo ir namų valymo priemonių linija, sukurta Niujorke. Dviejų draugių, o vėliau ir bendraįkūrėjų, Lindsey Wieber ir Gwen Whiting, prekinis ženklas gimė iš noro palengvinti kasdienius namų ruošos darbus ir išsaugoti pradinę audinių kokybę. THE LAUNDRESS produkcija orientuojasi į gamtai ir žmogui saugias sudėtines dalis, tad sudėtyje nerasite baliklių, dažiklių, sulfatų, fosfatų ir chloro. Be to, produktai gaminami naudojant atsinaujinančius išteklius bei nėra testuojami su gyvūnais. THE LAUNDRESS kolekcija yra praturtinta fermentais, kurie veiksmingai atpažįsta ir pašalina skirtingas dėmes, o natūrali optinė šviesinamoji medžiaga veikia kaip nekenksminga alternatyva balikliui. 

31,00 €
Su mokesčiais
Paskutinė prekė
Prekę įsigyti ir apžiūrėti galite šiuose KRISPO salonuose:
  • Kauno Savanorių pr. salonas / Savanorių pr. 192 C
  • Klaipėdos salonas PC Akropolis / Taikos pr. 61 (PC Akropolis)
  • Klaipėdos Liepų salonas / Liepų g. 22

APATINIŲ DRABUŽIŲ SKALBIKLIS – tai šilko ir jo derinių, vizkozės, ramie medvilnės ir acetato audiniams skirtas skalbiklis. Švelni produkto formulė nepažeis delikačių apatinių rūbų sudėties ir formos bei suteiks gaivos ir švaros pojūtį. Citrusinis skalbiklio kvapas „Lady“ (liet. Moteris) su intensyvia ambra, saldžia bergamote bei raminančia levanda ir muskusu draugiškai sveikins ir mylės jautrią odą kiekvieną dieną.

Naudojimas: skalbkite vėsiame arba šiltame vandenyje rankomis arba mašina. Skalbiant rankomis nemirkykite šilko ilgiau nei 30 minučių. Skalbiant mašina sudėkite drabužius į skalbimo maišelį ir naudokite švelniems skalbiniams skirtą skalbimo programą. Džiovinkite patiestą, išlaikant antūralią formą. Niekada nedžiovinkite šilko džiovyklėje.

Dozavimas:

·        - skalbiant rankomis – 2 kamšteliai;

·        - didelio efektyvumo skalbimo mašina | švelnių skalbinių skalbimo programa – 4 kamšteliai
| 1/8 kamštelio;

·        - ne didelio efektyvumo skalbimo mašina | švelnių skalbinių skalbimo programa – 8 kamšteliai | 1/4 kamštelio.

L-005

Duomenų lapas

Talpa
475 ml